iPad Serisi için Apple Destek Videoları Güncellendi

Apple Destek kanalı üzerinden yeni videolar yayınlandı. Bu kez iPad ve iPhone için Night Shift özelliğini gösteren destek videoları yayınlandı. İşte videolar.

0
123
iPad Night Shift

Apple, YouTube üzerinden özel bir reklam politikası düzenliyor. Belli aralıklarla Apple’ın ürünleri için yeni reklam videoları yayınlandığını görüyoruz. Sadece iPhone için değil, tüm ürünleri için Apple bu şekilde bir video politikası izliyor. Reklam videoları kadar konuşulan bir başka proje ise Apple Destek sistemi. Bu konuda özel bir YouTube kanalı açan firma, düzenli olarak destek videoları yayınlıyor. Markanın bu noktada son videosu ise iPad serisi için yayınlandı. iPad tablet modelleri için yayınlanan destek videosunun detaylarına geçelim.

iPad Night Shift Kullanımı

Bu kez yayınlanan videoda Night Shift özelliğinin tablette nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler veriliyor. Tabletinizdeki mavi ışık derecesini azaltarak, göz yorgunluğuna neden olan ışık etkisini ortadan kaldıran mod için yayınlanan destek videosu, iPad tableti için tüm detayları ortaya koyuyor. 1 dakika 44 saniyelik bir süreye sahip olan videoda sadece iPad için değil, iPhone akıllı telefonları için özelliğin nasıl kullanılacağından söz ediliyor.

Night Shift modunun tüm kullanımı anlatıldığı videoda, modun parlaklık değerlerinin nasıl kullanılacağı da paylaşılıyor. Gece ışığın düşük olduğu ortamda göz yorgunluğunuzu en aza indirecek olan mod hakkında tüm detaylara videodan ulaşmanız mümkün.

Apple’ın paylaştığı videoyu hemen yukarı ekliyoruz. Markanın daha uzun süre bu şekilde destek videolarına da devam edeceğini ekleyelim. Özellikle iOS 12 işletim sistemi yayınlandıktan sonra destek bölümünde yeni videolar yayınlanacaktır. Yeni Apple destek videoları için sitemizi takipte kalın.

İLGİLİ HABER:  Bir iPhone 4 Mucizesi Daha Gündem Olmayı Başardı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?