iPad Pro Eylül Ayında Geliyor

0
608

Bloomberg’in haberine göre Apple’ın daha büyük ekranlı yeni tableti iPad Pro’nun gösterge paneli kaynağı ile ilgili sorunlar sebebiyle Apple tablet üretimini erteleme kararı aldı. Tabletin üretimine Eylül ayında başlanacak.

iPad görüntü panelleri arızası gecikmeleri nedeniyle Eylül ayında üretimine başlanması planlanıyor. Apple’ın bu konuda resmi bir açıklaması yok ve yayınlanan raporlara göre tespitlerde bulunuluyor. Yine Apple içindeki kaynakların iddialarına göre Apple’ın iPad Pro’yu bu çeyrekte üretme planı vardı.

Aslında bu söylentiler yeni iPad Pro için ilk değil. Daha önce de bu tip söylentiler olmuş, Apple geçen yıl üretimine başlanarak 2015 ilk çeyreğinde satışa sunulacağı belirtilmişti. Ardından Apple’ın Ekim ayında piyasaya sürdüğü iPhone 6 çalışmalarına odaklandığı ve bu nedenle üretimin ertelendiği söylenmişti.

Her şey söylentilerden ibaret olsa da Apple’ın iPad Pro için çalışmalar yaptığı kesinlikle biliniyor. Ve 2015 yılında iPad Pro’nun tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak Apple’ın bu tatsız üretim sorunu sürecin nasıl işleyeceğini kestirmeyi zorlaştırıyor.

iPad Pro 12.2 / 12.9 inç ultra yüksek çözünürlük ekrana ve gelişmiş bir ses deneyimine sahip olacak. iPad Pro ile ilgili daha önce yayınladığımız yazımızda beklenen özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz: iPad Pro 

İLGİLİ HABER:  Apple Campus 2 İçin Yeni Yıl Videosu Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?