iPad Pro 2’nin ilk görüntüleri sızdı

0
191

Çinden gelen iPhone  7 sızmalarına artık alıştık. Neredeyse iPhone 7’nin hiç sürpriz tarafı kalmadı diyebiliriz. Bu sefer de iPad Pro 2’nin ilk görüntüleri internete sızmış durumda.

iPad Pro 2 Apple’ın yakın zamanda satmaya başlayacağı son tablet modeli. iPad Pro 2’nin 12.9 inç ekrana sahip olması bekleniyor.

Apple Insider sitesinin Çinli bir üreticiye dayandırdığı habere göre, aşağıdaki resimler iPad Pro 2’ye ait. Model numarası resimde görünen iPad Pro 2 (MH1C2CD/F) henüz Apple tarafından bir iPad’e atanmış değil.

İşte iPad Pro 2’den ilk görüntü:

iPad Pro 2
iPad Pro 2

iPad Pro 2’nin kapasitesi ise resimde göründüğü gibi olursa 12GB olacak.  Bu boyut iOS kurmak, uygulama yüklemek için yeterli. Ama komik bir rakam bu. Umarız gerçek değildir.

iPad Pro 2 modelinde A10X işlemci olması ve daha iyi bir kameraya sahip olması bekleniyor. 3D Touch özelliği ise belki..

iPad Pro 2’nin ise fiyatının ne olacağı henüz belli değil. iPad Pro 2 özellikleri açıklandığında sitemizden duyuracağız.

Apple’ın bu yıl MacBook Pro 2016′yı çıkaracağını daha önce duyurmuştuk. Eylül ayı gibi de iPhone 7‘nin lansmanı yapılacak.

Bizleri sıcak bir sonbahar bekliyor.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?