iPad Pro 2018 Türkiye’de Satışa Çıktı

0
152
iPad Pro 2018

Apple’ın yeni tablet modelinin tanıtılmasının üzerinden 1 hafta gibi bir süre geçti. Yeni tablet modelinin tasarım detaylarından ve bu modelin nasıl özellikleri olduğundan söz etmiştik. Apple’ın geçen seriye göre çok daha başarılı özellikleriyle öne çıkardığı tablet modelinin, satışlarının ise kısa süre içerisinde başlayacağı açıklanmıştı.

iPhone modellerinden farklı olarak yeni tablet modelinin Türkiye fiyatları da anında açıklanmıştı. Fakat iPad Pro 2018 tabletlerinin satışları açılmamıştı. Şimdi ise beklenen satışlar başladı. Fakat satışlar doğrudan Apple üzerinden başlamadı.

iPad Pro 2018 Satışları

Satışların doğrudan Apple’ın sitesi üzerinden başladığını söylemek yanlış olur. Apple’ın resmi sitesi üzerinden yine iPad Pro 2018 için satın alma özellikleri kullanılabiliyor ancak cihazın stoklarının olmadığı konusunda bir uyarı veriliyor.

iPad Pro 2018

Henüz stokların yenilenmediği ve satışların açılmadığı görülen tablet modellerinin satışına ise N11 sitesi üzerinden başlandı. Fiyatlar Apple’ın tanıtım sonrasında açıkladığı fiyatlardan farklı değil. Yine 5.899 TL başlangıç fiyatı sunuluyor ve tüm özelleştirmelere göre fiyatlar yükselerek deva ediyor.

Satışların başlamasıyla beraber merak edilen bir konu daha var. Garanti durumu hakkında da bilgi verilmiş. Paylaşılan bilgilere baktığımız zaman, tıpkı Apple üzerinden satın alımlarda olduğu gibi 2 yıl Apple Türkiye garantisi sunuluyor. iPad Pro 2018 için Apple’ın ne zaman stokları açacağı konusunda ise kesin bilgiler yok. Muhtemelen bu süre çok uzamayacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPad Pro (2018) Detaylı İnceleme

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?