iPad Pro (2018) için Resmi Apple Aksesuarları

0
133
iPad Pro (2018)

iPad Pro (2018) modelinin tanıtımından sonra birçok detay ortaya çıktı. Yeni nesil tabletlerin özellikleri ve bu tablet modelleriyle beraber gelen yeni sistemleri detaylı olarak ele almıştık. Tam olarak iPad Pro (2018) tablet modelinde nasıl yenilikler olduğuna bakmak için detaylı inceleme yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen aşağı iPad Pro (2018) detaylı inceleme yazımızın linkini ekleyeceğiz. Bu yazımızda ise resmi olarak tanıtılan iPad Pro (2018) aksesuarlarından söz edeceğiz. Tabletinizle beraber alabileceğiniz kılıf ve aksesuarlara geçelim.

Bakınız: iPad Pro (2018) Detaylı İnceleme

iPad Pro (2018) Smart Folio Kılıf

Yeni tablet modeli için satışa çıkarılan resmi kılıflar içerisinde ilk dikkat çekeni, Smart Folio kılıf modeli. Tabletinizin hem ön kısmı için hem de arka kısım için koruma sunan kılıf, anında uyandırma özelliğine de sahip.

iPad Pro (2018)

Kılıfı açtığınız zaman tableti uyandırıyor ve kapattığınız zaman yeniden uyku moduna alıyor. 11 inç için sunulan kılıf modelinde 3 farklı renk seçeneği var. Kum Pembesi, Kömür Grisi ve Beyaz renkleri 11 inç model için sunulan renkler. Bunun dışında 12.9 inçlik model için de iki farklı renk sunuluyor. Bu modelde yalnızca Beyaz ve Kömür Grisi renkleri var.

11 inç model için fiyat: 599 TL

12.9 inç model için fiyat: 729 TL

iPad Pro (2018) Smart Keyboard Folio

Folio kılıfın klavyeli modeli olarak gösterebileceğimiz kılıf, tam boy bir klavyeyle beraber geliyor. Tam boy klavyeyi kolayca kullanabileceğiniz gibi stant özelliklerini de kolayca kullanabilirsiniz.

iPad Pro (2018)

Katlanabilir tasarım sunmasının yanında, rahat izleme açıları için özel ayarlamalar sunan kılıf, manyetik bölüm üzerinden doğrudan eşleşme ayrıcalığına da sahip.

11 inç model için fiyat: 1.299 TL

12.9 inç model için fiyat: 1.429 TL

Apple Pencil 2

Daha önce özelliklerine yer verdiğimiz Apple Pencil 2 akıllı kalemleri de iPad Pro (2018) için en çok tercih edilecek olan aksesuarlar arasında.

iPad Pro (2018)

Kalemin özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz. Fiyat kısmında ise 929 TL açıklaması yapıldı.

 

 

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?