iPad Mini 4 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

0
917
Appleuzmani.net iphone ipad mac

Bir Japon blogunda paylaşılan kısa bir yazıya göre, Apple’ın dördüncü nesil iPad mini’sinin iPad Air 2’nin minyatürü şeklinde olacağı belirtildi.

Raporda iPad mini 4‘ün anti-yansıtıcı lens ile 8 megapiksel iSight kameraya, 6.1 mm ultra ince tasarımda, muhtemelen tam lamine ekran dahil olmak üzere iPad Air 2 ile aynı teknik özelliklerde olacağı belirtiliyor. Apple’ın A9 tabanlı işlemci ile iPad Air 3‘le birlikte yeni iPad mini‘yi tanıtacağı söyleniyor.

Diğer bir iddia ise Apple’ın iPad mini 4’le son kez bir 7.9 inçlik iPad’i tanıtacağı yönünde. Apple ve ürünleri hakkında saygın bir sicile sahip olan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’ya göre, durum bundan ibaret. Apple’ın uzun zamandır 12.9 inçlik yeni iPad Pro’ya odaklandığı raporlarda belirtiliyor. Ve yine aynı raporlarda Apple’ın artık daha fazla küçük ekran boyutlu bir iPad üzerinde durmayacağı belirtiliyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here