iPad Mini 2019 için İlk bilgiler Gelmeye Başladı

0
72
iPad Mini 2019

Yeni akıllı telefon modellerinin hemen ardından yeni tablet modeli için tanıtım gerçekleştiren Apple, 2018 iPad Pro modeliyle beraber yeni seri tabletlere geçiş yaptı. iPad Pro modelinde yer alan özellikler hala tartışıma konusu. Çok güçlü teknik özellikleri olmasına karşın dayanıklılık konusunda sıkıntılarla gündeme gelen yeni tablet modelinin hemen arından, markanın Mini serisini de yenileme planı ortaya çıktı. Son olarak 2018 yılında gördüğümüz iPad Mini 4 modelinden sonra yenilenmeyen seri, 2019 yılında yeni bir modelle güncellenecek. iPad Mini 2019 modelinin özelliklerinin neler olacağı konusunda da yeni yeni detaylar geliyor.

iPad Mini 2019 Uygun Fiyatlı Bir Seri Olacak

Apple’a oldukça yakın olan Çin kaynakları tarafından paylaşılan bilgilere göre iPad Mini 2019 modelinde, düşük fiyat politikası izlenecek. Uygun fiyatlı tablet modelinde çok daha ince çerçeveler ve yenilenmiş bir kasa göreceğiz. Tıpkı 2018 iPad Pro tablet modelinde olduğu gibi ince kasayla beraber çerçevelerin de inceldiğini ve ekran gövde oranının arttığını görmek mümkün olacak.

iPad Mini 2019

Muhtemelen iPad Mini 4 modelinde yer alan 9.7 inçlik ekran boyutu 10 inç olarak güncellenecek. Fakat kasa boyutunda herhangi bir değişiklik olmayacak. Kasa boyutu kısmında yine 9.7 inçlik tablet için kullanılan kasa boyutunu görmek mümkün olacak. Kısacası ekranlar, çerçeveler inceltilerek genişletilecek.

Hangi işlemci modelini kullanacağı tam bir soru işareti olan iPad Mini 2019 modeli için çok fazla beklemek de gerekmeyecek. Yeni serinin 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa tanıtıma çıkması ve ikinci çeyrekten önce de satışa çıkması beklentisi var. Şimdilik paylaşılan bilgiler bu kadar ile sınırlı. Yeni bir detay geldiğinde aktaracağız.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?