iPad için Yeni Reklam Filmleri Yayınlandı

0
39
Yeni 9.7 inç iPad

Apple, bu yıl reklamlara çok daha fazla önem verdi. Marka sürekli olarak ürünlerini öne çıkarmak adına reklamlar yayınlıyor. iPhone 8 ve iPhone X akıllı telefonları için yayınlanan reklamların istenen başarıyı yakalaması ve markanın satış oranlarında liderliği ele almasını sağlayan reklamların önümüzdeki dönemde de arttırılması bekleniyor. Öyle ki belli aralıklarla sürekli yeni videolar görüyoruz. Apple’ın iPad modelleri için yayınladığı reklam serisi de bunlardan birisi oldu. iPad modellerinin ne kadar kullanışlı olduğunu gösteren reklam filmleriyle beraber Apple’ın bu kez tabletlerini öne çıkarttığını söylemek yanlış olmaz.

iPad Videolarında Nasıl Detaylar Var?

iPad için paylaşılan 4 yeni reklam filminin ilkinde, uçak içerisinde bir yolcunun iPad kullanarak tüm işlerini yapabildiği gösteriliyor. Akıllı kalemin kullanımın artısının vurgulandığı ve kolay taşıma imkanlarının öne çıkarıldığı reklam filmi, bir nevi bilgisayarın yerini iPad modellerinin aldığını vurguluyor.

İkinci reklam filminde ise akıllı kalemin artısından söz ediliyor. Öğrencilerin Apple Pencil ayrıcalığını kullanarak, çok rahat bir şekilde not tutabileceği ve grafik çizimleri, ödev düzenlemeleri gibi işlemcileri de yerine getirebilecekleri gösteriliyor. Zaten son düzenlenen eğitim etkinliğinde de bunun vurgulandığını görmüştük.

Bir diğer reklam filminde ise ofis hayatında iPad serisi tabletlerin ne kadar kullanışlı olduğu vurgulanıyor. Yine akıllı kalem ve benzeri artıların ne kadar etkili olduğu üzerinde duruluyor. Son olarak ilginç bir şekilde konuya yaklaşılıyor.

Bavul hazırlayan bir kadının, iPad ile oluşturduğu liste sayesinde çok daha düzenli bir şekilde hazırlandığı gösteriliyor. 4 reklam filminde de yer alan detaylar bu şekilde. Görünen o ki Apple reklamlarını arttırarak yayınlamaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir: App Store 10 Yaşına Girdi

İLGİLİ HABER:  AirPods Pro Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?