iPad İçin En İyi Strateji Oyunları (2017)

2
444
iPad icin en iyi strateji oyunlari

Heyecan ve eğlencenin bir arada olduğu saatler mi geçirmek istiyorsunuz? O halde, iPad için en iyi strateji oyunlarından oluşan bu müthiş koleksiyona mutlaka göz atmalısınız!

iPad çoğunlukla verimlilik için kullanılan bir araç olsa da, oyun için de aynı derecede güçlü olduğu gerçeği göz ardı edilemez. Oyun dünyasında belirli bir sayıdaki liste yeterli değildir. İşte bu yüzden listemizde iPad için en iyi strateji oyunlarına yer verdik. Bu oyunlarla, rakiplerinizi parçalamak için çarpıcı taktikler bulmanız gerekecek!

#1. WarStorm

WarStormWarStorm sınırların ötesinde düşünmeniz gereken ve zorlu mücadelelere sahne olan güçlü bir strateji MMO oyunudur. Oyun, imparatorluğunuzu genişletmek için kaynaklarınız üzerinde tam kontrol sağlama temeline dayanıyor.

Savaşa göndereceğiniz kahramanlarınızı güçlendirmek için silah ve zırh oluşturmanız gerekiyor. Üstünlüğünüzü sergileyin ve en büyük canavarlarla savaşmak için safların üstünde yükselin.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#2. Galaxy At War

Galaxy At WarBilimkurgu strateji oyunlarına karşı büyük bir tutkunuz varsa, Galaxy At War‘a bayılacaksınız. Oyunda, dünyanın dört bir yanındaki en iyi oyuncularla birlikte ya da onlara karşı savaşa girebilirsiniz. Evrene hakim olmak için belirleyici bir strateji planlayın. Tüm kaynakları dikkatlice toplayın ve tüm gezegeni sömürgeniz altına alın. Güçlü bir askeri üs kurun ve düşmanlarınızı ezin.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#3. Clash of Clans

Clash of ClansYüksek oktanlı bir klan savaşına ne dersiniz? Clash of Clans, sizi saatlerce oturduğunuz yere bağlamak için tasarlanmıştır. Muhteşem grafikler ve son derece zorlayıcı seviyeler sizi büyüleyecek.

Köyünüzü kurun, klanınızı yükseltin ve sonra muhteşem taktiklerle kendinizi savunmak için sonsuz bir savaşa girin. Goblin King’i yenmek içinse zirveye yükselmek zorundasınız. Bu nedenle, ona karşı mücadele etmek için doğru bir plana sahip olmalısınız.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#4. Boom Beach

Boom BeachBoom Beach ile oyun için harcadığınız zamanın karşılığını alın! İşe başlamak için bir adada üssünüzü yaratmak ve davetsiz misafirlerden savunmanız gerekiyor. Görev gücünüzü tüm dünyadaki oyuncularla ittifaklar kurarak oluşturabilir ve diğer oyunculara saldırabilirsiniz.

Düşmanlarınıza karşı gaza basın ve onların kötü planlarını ortaya çıkartın. Kötüleri ezmek amacıyla güçlü bir takım oluşturmak için diğer oyuncularla ittifaklar kurun. Milyonlarca kullanıcının oynadığı oyun, isteğe bağlı uygulama içi satın almalar dışında ücretsizdir.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#5. SimCity BuildIt

SimCity BuildItSimCity BuildIt, sizi saatlerce kendisine bağlayacak türden bir oyun. Şehrin belediye başkanısınız ve şehri sıfırdan inşa etmeniz gerekiyor. Yollar, evler, fabrikalar, su, elektrik ve vatandaşların bir şehirde yaşaması için gereken hemen hemen her şeyi inşa etmeniz gerekiyor. Oyun, şimdiye kadar iPad’te oynadığınız en heyecan verici strateji oyunlarından bir tanesi olacak.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#6. Heroes of Order and Chaos

Heroes of Order and ChaosDünyayı kurtaracak bir kahraman gibi davranma zamanı. Bu oyun sizi hayrete düşürecek olağan dışı grafikler ve kullanıcı arayüzü içeriyor. Büyü, kahramanlar ve mitoloji oyunun temellerini oluşturuyor. Kahramanınızı seçmeniz ve daha sonra dünyadaki diğer oyuncularla birlikte oyunda ilerlemeniz gerekiyor. İsteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle daha güçlü özelliklerin kilidini kaldırabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#7. World of Tanks Blitz

World of Tanks BlitzÜsler kurduk, şehirler inşa ettik ve kahramanlar yarattık. Peki sırada ne var? Şimdi bir tankla savaşmanın zamanı geldi! Oyunda geniş bir tank seçim yelpazesine sahipsiniz. Oyun sadece tanklarla ilgili değil, aynı zamanda çarpıcı grafikler ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıyla bağlantı kurabileceğiniz online oyunu da destekliyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda, biraz daha hızlı ilerlemek için isteğe bağlı satın alımlar sunuluyor.

İLGİLİ HABER:  iPad Mini 4 Nereden Alınır ? iPad Mini 4 Özellikleri

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#8. Bid Wars – Storage Auction Master

Bid Wars – Storage Auction MasterBu kadar savaş ve kavga yeterliyse, hadi zengin olalım! Bu açık artırma oyununda, Depo ihalelerini satın alarak ya da satarak becerilerinizi gösterin. Stratejik plan yapın ve işler için fazla para ödemeyin, aksi halde iflas edersiniz. Ne kadar çok kazanırsanız, itibarınız o kadar yüksek olur. Bu itibarla, daha fazla para kazanmak için daha büyük etkinliklere katılabilirsiniz. Bu mükemmel zaman öldürme oyununu mutlaka deneyin.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#9. Bloons Monkey City

Bloons Monkey CitySimcity’de sivillerin yaşaması için bir şehir yarattık. Bloons Monkey City’de de aynısını yapacağız, ancak maymunlar için! Oyun, Game Center ve Facebook desteği sunuyor. Böylece, arkadaşlarınızla bağlantı kurabiliyor ve daha hızlı ilerleyebilmek için onlardan yardım alabiliyor ya da onlara yardım gönderebiliyorsunuz. Haftalık yarışmalarla daha da heyecanlı hale gelen oyunda, maymun şehrinizi inşa etmeye başlayın!

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#10. Heroes Tactics PvP Strategy

Heroes Tactics PvP StrategyHeroes Tactics, size oyun oynamanın heyecanını sonuna kadar yaşatabilecek bir strateji oyunu. Göreviniz, süper kahramanlarınızı oluşturmak, onları eğitmek ve yenilikçi yollarla güçlü düşmanlara karşı savaşmak. Nihai işiniz ise, prenses Loralyn’i kurtarmak.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#11. Mavenfall

MavenfallBu strateji oyununda, kendi derecelerinizden başka inşa etmeniz gereken bir şey yok. Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla savaşın ve sıralamada yukarı çıkın. Yolda, büyü ve kusursuz güçlerin kilidini açmak için farklı kartlar toplayın. Neredeyse hiç bitmeyen oyunda, sıkılma ihtimaliniz yok. Eğer farklı türde kahramanları seviyorsanız, bu oyun kesinlikle sizin için yapılmış!

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#12. Tactile Wars

Tactile WarsSiz mini askerlerden oluşan bir orduda bir generalsiniz. Evet, doğru duydunuz, mini askerler. Tactile Wars gerçekten eğlenceli bir oyun ve dokuz yaşın üzerindeki çocuklar için de uygun. Oyundaki savaşlarda mermi yerine, rakibinizin üssünü renklerle patlatarak kendi işaretini topraklarına bırakıyorsunuz. Oyun, şimdiye kadar oynadığınız en şaşırtıcı savaş oyunu ve iPad için en iyi strateji oyunu olmaya aday.

Fiyat: Ücretsiz

İndir

#13. Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies, en takdire şayan strateji oyunlarından biri olduğu düşünüldüğünden herhangi bir sunuma ihtiyaç duymuyor. Oyun, zekanızı zorlu bir teste tabi tutacak 50 zorlu seviyeye sahip.

Zafere giden yolda karşınıza pole-vaulters, snorkelers ve bucket-heads gibi devasa zombiler çıkacak. En zorlu 9 seviye sizi heyecanın doruklarına çıkartacak.

Fiyat: 3.49 TL

İndir

Listede yer verdiğimiz oyunlar, “bize göre” iPad için en iyi strateji oyunları. Eminiz ki, siz de hepsini beğendiniz ve en az iki tanesini seçerek iPad’inize yüklediniz. Sizin de çok beğendiğiniz ve listede yer almayan strateji oyunları varsa, yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ağustos 2017’de Çıkacak Yeni PC Oyunları

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?