iPad Adobe Photoshop Tam Sürümü Ne Zaman Alacak?

iPad Adobe Photoshop tam sürümle beraber geliyor. iPad Adobe Photoshop tam sürümü ne zaman yayınlanacak? Açıklamalar neler? İşte son gelişmeler.

0
60

Geçtiğimiz hafta içerisinde Apple için gündem yeni ürünler ve zamlar oldu. Bir yandan kısa süre önce tanıtımı yapılan yeni MacBook Pro modelleri bir yandan da zamları konuşurken, Apple’ın farklı iş ortaklıkları içerisinde olduğu da ortaya çıktı. Markanın bu kez kullanıcılara iyi bir haberi var. Özellikle tasarımcıların en büyük yardımcısı olan Adobe Photoshop, iPad için tam sürüm olarak geliyor. Doğrudan Adobe Creative Cloud ürün şefi Scott Belsky tarafından verilen habere göre iPad Adobe Photoshop, bundan sonra istenen işlevselliği gösterecek. Hemen detaylara bakalım.

iPad Adobe Photoshop Tam Sürüm

iPad Adobe Photoshop şimdiye kadar zaten yayında ve kullanılan bir uygulama olarak biliniyordu. Ancak bu sürüm sınırlı bir sürümdü. Uygulamanın, bilgisayar versiyonunda olduğu gibi bütün özellikleri kullanamıyordunuz. İşte değişiklik tam da bu kısımda karşımıza çıkacak. Gelen haberlere göre uygulama yeniden yayınlanacak ve iPad Adobe Photoshop bundan sonra tam sürümle kullanımda olacak. Bilgisayar sürümlerinde neler yapabiliyorsanız, bu kez iPad tabletinizle yapabileceksiniz.

iPad Adobe Photoshop

Apple Pencil, dokunmatik ekran ve çizim modları düşünüldüğü zaman yeni gelişme başta tasarımcıları olmak üzere tüm kullanıcıları memnun edecektir. Bu sistemle beraber bilgisayarlarda kullanılan yardımcı çizim tableti donanımlarına da ihtiyaç kalmayacak. Tabii ki yeni nesil bir iPad’iniz varsa.

iPad Adobe Photoshop 2019 Yılına Kalabilir

Son olarak zamandan söz edelim. Bu konuda net bilgiler verilmese de bir tarih söz konusu. Açıklamalara göre yeni nesil uygulama, Ekim ayında yayınlanacak. Fakat duruma göre gecikme süresinin de belirtildiğini ekleyelim. Yapılan açıklamalara göre 2019 yılına kalma durumu söz konusu olabilir. Tüm bunlar için yeni açıklamaları takip ediyoruz.

İLGİLİ HABER:  iPhone İle Çekilen Unsane Filminin Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?