iOS Truecaller Yeni Güncellemesiyle Gelen Özellikler

0
67

Özellikle Android işletim sistemlerinde en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Truecaller, sürekli olarak geliştirilmeye devam ediyor. Rehberinizi, gelen aramalarınızı düzenlemenize, arkadaşlarınıza mesajlar göndermenize olanak veren ve arayan numaraları daha detaylı bir şekilde görmenizi sağlayan uygulama, Android sürümüyle biraz daha başarılı bir kullanım sunuyor.

Çünkü birçok özellik iOS işletim sisteminde kullanılmamakta. Fakat uygulama yetkilileri bu dengesizliği düzenlemek için yeni çalışmalarda yapmakta. Yapılan yeni çalışmalarla beraber Truecaller uygulamasının geri planda kalan özellikleri de bir bir güncelleme olarak iOS işletim sistemine ekleniyor. Bu özelliklerden birisi de Flaş mesajlaşma güncellemesi. Dün yayınlanan bir düzenlemeyle beraber artık iOS Truecaller uygulamasında da Flaş mesajlaşma özelliği kullanıma girdi.

Truecaller Flaş Mesajlaşma Özelliği Nedir?

Yeni özellik oldukça işlevsel. Truecaller sistemini biraz daha detaylandıran yeni özellik sayesinde arkadaşlarınıza anında otomatik mesajlar atmanız sağlanıyor. Çok daha mantıklı oluşturulan otomatik mesajları atabileceğiniz gibi bunun yanında yeni özellik sayesinde kendi mesajlarınızı da oluşturulan flaş mesajları kısmına ekleyebileceksiniz.

iOS Truecaller

Flaş mesajlara eklediğiniz otomatik mesajlarınızı da anında gönderebiliyorsunuz. Üstelik arkadaşlarınızın da belli bir süre gönderdiğiniz mesajlara doğrudan otomatik mesaj göndermelerinin önü açılmış durumda. İletişim açısından çok daha başarılı hale gelen Truecaller uygulamasının, güncelleme sonrasında çağrı olarak gelen mesajlar için sunacağı tüm otomatik mesajlar ve kendi yanıtlarınız içinse 60 saniyelik bir sürenin sunulduğunu ekleyelim. Bu süre dışında sistem kullanım dışı kalıyor.

Ek olarak Google üzerinden konum gönderme ve genel performans iyileştirmeleri gibi ayrıcalıkların geldiği güncellemenin çok daha başarılı bir uygulama ortaya koyduğunu görüyoruz. Android ile iOS Truecaller sürümleri arasındaki farkı en aza indirecek olan güncellemenin sonrasında iOS sürüm için yeni güncellemelerin gelmeye devam edeceğini de belirtelim. Son olarak uygulamanın çok daha başarılı bir çapraz platform desteği vermeye başladığını belirtelim. Öyle ki artık Android ve iOS sürümleri arasında çok bir fark kalmadı. Truecaller aradaki mini farkı da yine güncellemelerle kaldıracak.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Pro Max Modeli Ortaya Çıkmış Olabilir

İlginizi Çekebilir: Rome Total War-Alexander iPad’e Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?