Bir efsane haline gelen Star Wars, bir süredir yeniden sinema sektörünü sallamayı başarıyor. Son olarak Star Wars Rivals Son Jedi filmi ile vizyona gelen seri, artık yavaş yavaş dijital dünyada da kendisine yer bulmaya başladı. Bu noktada EA Games tarafından sunulan platform oyunlarından sonra, bu kez serinin mobil oyun platformlarına dahil edileceği ortaya çıktı. Star Wars Rivals adı ile tanıtılan yeni oyun hem Android hem de iOS kullanıcılarını Star Wars dünyasına taşımaya geliyor. Hemen oyunun detaylarından ve ne zaman çıkacağından söz edelim.

Star Wars Rivals Gerçek Zamanlı Olacak

Disney tarafından duyurulan yeni mobil oyunun gerçek zamanlı bir oyun olacağı ilk bilgi oldu. Yani kullanıcılar Star Wars Rivals oyununda çevrim için bağlantıyla beraber rakipleriyle savaşacak. PvP arenalarının ve çapraz platform desteğinin de yer verileceği oyunun, takımlar üzerinden ilerleyeceği de verilen bilgiler arasında.

Star Wars Rivals bunun içinde tek kullanıcı modları da sunacak. Ayrıca kahramanlarınızı sürekli olarak geliştirebileceksiniz. Karakterinizin geliştirilebiliyor olması da gerçek zamanlı oyun yapısının en büyük avantajlarından biri olacak. Hem kötü tarafın hem de iyi tarafın tüm kahramanlarını sunacak olan Star Wars Rivals, her kahramanın özel hareketlerini ve silahlarını da sunacak. Çoklu platform desteğiyle beraber çok konuşulacağı düşünülen oyunun fiyat konusunda ise ücretsiz olarak geleceği açıklandı.

Yapımın ücretsiz olması tabii ki büyük bir avantaj fakat oyunda hızlı gelişmeniz ve tüm karakterlerin kilini açmanız için oyun içi satın alma gerçekleştirmeniz gerekiyor. Şu an için çalışmaları devam eden Star Wars Rivals mobil oyununun ön kayıtlarının başladığını da belirtelim. Fakat çıkış tarihi henüz net olarak belirtilmedi.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Plus İçin Beklenmedik Haber

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus Ses Karşılaştırması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?