iOS Outlook Yeni Bir Güncelleme Daha Aldı

0
56
Outlook güncelleme

iOS 11 işletim sisteminin çıkış yapmasından sonra, bir yandan Apple’ın yenilikleri kullanıcılara sunulmaya başlandı, bir diğer yandan ise uygulamalar iOS 11 işletim sistemi için yayıncıları tarafından güncellenmeye başladı. Ardı ardına güncelleme haberleriyle beraber gündeme gelen iOS uygulamalarına şimdilerde ise Outlook eklendi.

Önemli servislerden biri olan ve Android ile iOS işletim sisteminde en çok kullanılan servislerden biri olarak dikkat çeken Outlook, iOS için bir kez daha güncelleme aldı. Kısa aralıklarla yayınlanan güncellemelere eklenen yeni güncellemenin Outlook sürümüne bir hayli artı kattığını da söylemek yanlış olmaz. Güncelleme sonrasında gelen yeni sistemlere bakalım.

iOS için Outlook Nasıl Değişti?

Yeni güncelleme, gruplar kısmında değişikliklere gidilmesini sağladı. Yeni güncellemenin hemen sonrasında iOS kullanıcıları, iPhone telefonları üzerinden servisi kullanarak grup oluşturma ve olan grupları silme gibi yetkilere sahip olacak. Kısacası grup özelliklerinin akıllı telefonlara getirildiğini göreceğiz. iPhone serisinde grup düzenleme işlemlerinin yanı sıra gruba kişi ekleme gibi ayrıcalıkları da sunan güncelleme, yeni arayüz tasarımları da getirecek.

iOS Outlook

Hem gruplar kısmında daha kapsamlı bir arayüz sistemi karşımıza çıkacak hem de kullanıcılara rahat kullanım için ekstra kısayollar sunulacak. Kısacası daha detaylı ve daha kolay bir kullanım sunan Outlook ile karşı karşıya olacağız. Grup özelliklerinin tamamen uygulamaya dahil edilmesi ve yeni kenar çubuğu artıları gibi birçok artının dışında uygulamanın genel performans iyileştirmeleri aldığını da ekleyelim.

Özellikle iOS 11 işletim sistemi güncellemesi sonrasında Outlook servisinde atma ve donma sorunlarının önüne geçildiği belirtiliyor. 2.47 sürümü olarak yayınlanan yeni güncellemenin, iOS kullanıcılarına birçok ayrıcalıklar sunduğu kesin. Şu an için güncellemenin yayınlanmış olduğunu da belirtelim. Herkes için yayında olan yeni güncellemeyi App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bundan sonra indirilen uygulamada da son sürüm indirilecek.

İLGİLİ HABER:  40 Bin Sahte Apple Ürünü Yakalandı

İlginizi Çekebilir: iOS 11, Fotoğraflara Erişilmesini Sağlayan Açık İle Gündemde

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?