iOS Middle Earth Shadow of War Yayına Girdi

0
86
iOS Middle Earth Shadow of War

E3 2017 fuarından sonra merakla beklenen Middle Earth Shadow of Mordor oyununun devam serisinin geleceği açıklanmıştı. Middle Earth Shadow of War olarak açıklanan yeni oyunun, hem daha gelişmiş bir seri olacağı hem de oyunun hikaye modunun çok daha fazla geliştirileceği açıklanmıştı. Her yönden ilk oyundan daha iyi olması beklenen Middle Earth Shadow of War oyununun çıkış tarihi içinse 10 Ekim tarihi verilmişti.

Oyun 10 Ekim tarihinde Bilgisayar, PS4 ve Xbox One serileri için yayında olacak. Yapım merakla beklenirken Monolith tarafından müjdeli bir haber geldi ve Middle Earth Shadow of War serisinin mobil versiyonu yayınlandı. Sadece iOS işletim sistemi için yayınlanan oyunun, büyük oranda ilgi topladığını da ekleyelim.

Middle Earth Shadow of War Nasıl Bir Oyun?

Özel olarak mobil platformlara çevrilen yapımın özellikleri de bir hayli ilgi çekici. Öncelikle şunu belirtelim ana oyun kadar detaylı bir oyun beklemeyin. Öyle ki mobil versiyon uyumu nedeniyle birçok özellikten vazgeçilmiş durumda. Genel amaç ise aynı.

Middle Earth Shadow of War

Yine Ork ve yaratıkları öldürerek ilerlemeye ve kendi takımınızı kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Oyun sırasında bulduğunuz nesneler ve elde ettiğiniz başarımlarla karakterinizi ve hatta takımınızı da güçlendirebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanlı oyunlardan biri olan Middle Earth Shadow of War, ana oyunda olduğu gibi düşmanlarınızı kontrol etme gücüne sahip olduğunuz bir oyun. Yani ilerleme sırasında hemen her yola başvurmanız mümkün.

Giderek zorluk derecesi artan bir oyun olarak gösterebileceğimiz Middle Earth Shadow of War, şimdilik sadece Filipinler genelinde yayınlanmış durumda. Fakat bu mini bir test süreci. Warner Bros Games’e göre oyun test edilmek üzere sadece bir bölgede yayınlanmış. Testlerin başarılı olması durumunda tüm ülkeler için sınırlama olmaksızın oyunun yayınlanacağı belirtiliyor.

İLGİLİ HABER:  Tim Cook, Apple Watch'un Türkiye'de Ne Zaman Satışa Sunulacağını Açıkladı

Şu an için sadece belli bir alanda oynanan oyunun ücreti konusunda ise ücretsiz sürümün geleceği, oyun içi satın alımları olacağı belirtiliyor. Yine de ücretli sürümün gelme ihtimali olduğunu da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Yeni iPhone Modellerinde Kablosuz Şarj Olmayabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?