iOS Kullanıcıları Facebook Messenger Sorunuyla Karşı Karşıya

0
150
Facebook Messenger iOS

iOS 11 işletim sisteminin sorunları bir hayli fazla. Zaten Appe’ın şu an için üzerinde durduğu konuda bu. Firma bir an önce yeni işletim sisteminin açıklarını kapatmaya ve hatalarını gidermeye çalışıyor. Bu nedenle Apple’ın çok sık güncellemeler yayınladığını görüyoruz. Fakat yine de zaman zaman önemli sorunlarla karşı karşıya kalınmıyor değil. Bu noktada son yaşanan sorun ise Facebook Messenger uygulaması ile alakalı. Detaylara geçmeden hemen önce belirtelim ki bu kez suçlu doğrudan iOS 11 değil. Bu kez suçlu Facebook Messenger uygulaması.

Facebook Messenger iOS Sürümünde Mesaj Sorunu

Sosyal medya uygulamaları üzerinden yayınlanan bilgilere göre kullanıcılar Facebook Messenger uygulamasında mesaj sorunu yaşamaya başladı. iOS 11 kullanılan cihazlarda Facebook Messenger üzerinden mesaj yazılmak istendiğinde, bir iki kelime sonrasında uygulamanın klavyeyi kapatması gibi bir sorun yaşanıyor.

Facebook Messenger iOS

Hal böyle olunca Facebook Messenger üzerinden mesajlaşmak tam anlamıyla bir çile haline geliyor. Sürekli olarak klavyenin kapanması ve bazı durumlarda da uygulamadan atma gibi sorunların yaşanması, iOS 11 üzerinden kullanımı tamamen engellemiş gibi gözüküyor.

Söz konusu hatanın da son Facebook Messenger güncellemesinden sonra ortaya çıktığını da belirtelim. Bu güncellemeyle beraber iOS sürümünde sorun yaşanması sonrasında konu hakkında Facebook’un bilgilendirildiği de belirtiliyor. Facebook ise sorular sorulara, sorunun araştırıldığı yönünde açıklamalar yaparak cevap veriyor. Uygulamanın güncelleme kısmında bir sıkıntı mı oluştu? Bilmek oldukça zor fakat Facebook bunun için kısa süre sonra yeni bir güncelleme yayınlayacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Çökerten Mesaj Kâbus Olmaktan Çıkıyor

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone Serisinde Çökme Sorunları Neden Giderilemiyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?