iOS İçin Google Photos Güncellemesi Geldi

3
32
google photos ios güncellemesi

iOS işletim sisteminin Google uygulama destekleri epey bir öne çıkar oldu. Yeni çıkan uygulamalar olduğu gibi mevcut uygulamalara da bu noktada gelen yeni özellikler kullanıcıların epey bir beğenisini topluyor. Bu şekilde son dönemde güncellenen uygulamalardan birisi de Google Photos uygulaması oldu.

Daha önce Google Maps ve Google müzik gibi uygulamaların iOS sürümlerinde güncellemeler görmüştük. Şimdi ise yayınlanan yeni güncelleme Google Photos uygulamasının yapısını değiştirerek markanın bu alanda epey bir başarı elde etmesini sağladı. Peki şimdiden ilgi odağı haline gelen uygulamanın güncellemesiyle beraber kullanıcılara ne gibi yenilikler sunuluyor? Değişen neler var bakalım?

Google Photos Güncellemesiyle Değişen Özellikler

Öncelikle uygulamanın yeni güncellemesiyle beraber sistemsel iyileştirmeler aldığını belirterek başlayalım. Kullanıcıların çokça şikayet ettikleri resim geçişlerinde donma sorunları ve resim sisteminde takılmalar gibi sorunlar artık çözüme ulaşıyor. Yeni güncelleme ilk olarak bu sorunların çözülmesini sağlıyor. Bunun dışında yeni güncellemeyle beraber Google Photos uygulamasına eklenen yeni özelliklerde yok değil. İlk dikkat çeken yenilik ise AirPlay uygulama desteği. Artık iOS işletim sistemleri içinde kullanıma sokulan özellik sayesinde kullanıcılar kendi resimlerini doğrudan televizyonlarında görüntüleyebilecekler.

google photos ios güncellemesi

Sadece resimler değil videoların da görüntülenmesi için destek verecek olan sistemin çok kolay bir şekilde iOS Google Photos uygulaması üzerinden televizyonlara aktarmanız mümkün. Buna ek olarak uygulamanın resim filtreleme özellikleri de bulunuyor. Diyelim ki göstermek istediğiniz fotoğrafların içinde kendi özel fotoğraflarınızda bulunuyor. İsterseniz bu fotoğrafları sistem üzerinden filtreleyerek ön izleme ekranında bile gözükmemesini sağlayabiliyorsunuz. Olası olumsuzlukların bu şekilde önüne geçmeyi başaran uygulamanın güncel serisinde şu an için başka bir değişi yok. Fakat böyle devam ederse daha çok Google uygulamasının iOS sürümü yenilenecek.

Diş beyazlatma

3 YORUMLAR

  1. selam merhaba ben iphone 6 aldım ve alalı 5 ay olmadı çok temiz ve dikkatli kullandığım telefonum okulumda dersteyken direk sıradan betona düştü kırılmaz camı takılı (kırılmaz camda bile kırık yoktu) ve ince bi kılıfım takılıydı sizce bişey olmuş mudur veya çizilmiş midir ben nasıl anlayabilirim bi sıkıntı olduğunu gerçekten çok üzüldüm bana yardımcı olur musunuz

    • Öncelikle kılıfı çıkar. Kırılmaz cam üzerinden bak. İçerisinde kırılma olmamış ise cam kırılmamıştır. İkinci kademe kılıfı çıkardıktan sonra iyi bir kontrol et. Bak bakalım çizilmiş mi ? çizilmemişse çizilmemiştir. Çizilmiş ise çizilmiştir. Her ikisinde de hayat devam eder.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?