Apple iOS 9 ve OS X 10.11 El Capitan’ın Halka Açık Beta Yazılım Programını Başlattı

1
1731

Apple dün geliştiriciler için iOS 9 ve OS X El Capitan’ın yeni beta (3. beta) sürümlerini yayımlamıştı. Bugün ise yeni işletim sistemleri için “Halka Açık Beta Programı“nı başlatmış bulunuyor. WWDC 2015’te, Temmuz ayında iOS 9‘un ve OS X El Capitan‘ın beta yazılımlarının halka açık olarak sunulacağı belirtilmişti.

Apple‘ın “Halka Açık Beta Yazılım Programı” sayfası üzerinden, iOS 9 ve OS X El Capitan için beta yazılımlarına şuanda erişilebiliyor. Yayımlanan iOS 9 ve OS X 10.11 El Capitan beta yazılımlarının dün yayımlanan üçüncü beta yazılımları ile aynı/eşdeğer olduğunu belirtelim.

Apple, Halka Açık Beta Yazılım Programı kapsamında sunduğu ilk işletim sistemi iOS 9 ve OS X El Capitan değil. Halka Açık Beta Programı daha önce OS X adına OS X Yosemite ile başlatılmıştı ve iOS adına iOS 8.3’le devam ettirilmişti.

Halka Açık Beta Yazılım Programı sayfasına buradan devam ederek ulaşabilir, Apple Kimliğiniz ile giriş yaparak programa dahil olabilir ve dilediğiniz güncel iOS 9 ve OS X El Capitan beta yazılımlarını indirebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 9'la Birlikte iPad'in Büyük Ekran Çözünürlüğüne Sahip Klavyesinde Yenilikler Mevcut, Görünen O Ki iPad Pro Hazır

1 YORUM

 1. Merhaba MacBook pro bilgisayarıma Finalcut son sürümünü yüklemek istiyorum fakat max os x 10.11.4 minimum sürüm istiyor. Ben güncelleme yapmak istediğim zaman AppStore da yeni güncelleme yok diyor. İnternetten 10.11.4 indirdim fakat o da yüklenmiyor çünkü 10.11 istiyor ama böyle bir güncellemeyi nasıl yapacağım? Appstore da mevcut güncelleme yok diyor. Yardımlarınız için teşekkürler

  Yazılım OS X 10.9.5

  Retina, 13-inch, Late 2012

  İşlemci 2,5 GHz Intel Core i5

  Bellek 8 GB 1600 MHz DDR3

  Grafikler Intel HD Graphics 4000 1024 MB

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?