iOS 9 ve OS X 10.11 El Capitan’ın Halka Açık Beta Sürümleri Çok Yakında Geliyor

1
704

Apple, iOS 9 ve OS X El Capitan’ın üçüncü beta sürümleri ile pek çok yeniliğin yanında yeni iki aşamalı kimlik doğrulama sistemini tanıttı. iOS 9 ve OS X El Capitan’a geliştirilerek eklenen bu özelliğin destek sayfasında, “halka açık beta” ifadesi ise halka açık beta programındaki durum hakkında bazı şeyleri açıklığa kavuşturmuş oldu.

Apple WWDC 2015’de iOS 9 ve OS X 10.11 El Capitan‘ı tanıttı ve hemen akabinde geliştiricilerin kullanımına sundu. Şirket konferansta yaptığı açıklamada, iOS 9 ve OS X 10.11 El Capitan’ın beta sürümlerinin Temmuz ayında “halka açık olarak” sunulacağını belirtmişti.

Halka açık olarak sunulacak olan beta sürümlerin tam olarak ne zaman geleceği belli değil ancak dün akşam saatlerinde güncellenen destek belgelerindeki ifadeler iOS 9’un ve OS X 10.11’in üçüncü beta sürümlerinin yakın zamanda halka açık olarak sunulacağını gösteriyor.

Sizde geliştirici programında kayıtlı değilseniz ve yıllık ödemesi olan bu programa dahil olmadan Apple’ın büyük yazılım güncellemelerinin beta sürümlerini herkesten önce test etmek istiyorsanız Beta Yazılım Programı için buradan devam ederek kayıt olabilirsiniz. Apple’ın 2015 yılı içerisinde başlattığı bu program ile şimdiye dek OS X Yosemite’nin beta sürümlerini ve iOS 8.3’ten bu yana iOS’un büyük yazılım güncellemelerinin beta sürümlerini halka açık olarak sundu.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch İçin Pokemon Go İptal Mi Oldu?

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?