iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Aracı 3K ! Tamamen Sahte !

0
171

Apple’ın iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 sürümleri için gerçek Jailbreak aracı henüz tanıtılmadı. Ancak şuana kadar bir çok kez sahte Jailbreak araçları tanıtıldı. 7 Nisan tarihi itibariyle tanıtılan 3K Jailbreak aracı da tamamen sahte ve kötü niyetli bir araç. Jailbreak yüklemek için bekleyen tüm Apple kullanıcılarını bu noktada uyarıda bulunmamız gerekiyor, çünkü sahte Jailbreak araçları ile güvenliğiniz tehdit altına girebilir.

3KJailbreak.com adlı internet sitesi üzerinden dağıtılan bu sahte araç, sadece Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlara yüklenebiliyor. Ancak programı yükledikten sonra virüs hem bilgisayarınıza hem de iPhone’unuza bulaşabilir. 3KJailbreak adlı kötü niyetli uygulamanın şuanda cihazınızda nasıl bir soruna yer açtığına dair bir bilgi bulunmuyor. Ancak en iyi ihtimalle bile bütün kişisel bilgilerinizi, fotoğraflarınızı, şifrelerinizi çalıp başka bir yerde depolayabilirler.

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Aracı Artık Çıkmayacak Mı ?

Her ne kadar Jailbreak aracı bir hayli gecikmiş olsa da, bu çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Özellikle bir çok sosyal platformda paylaşılan bilgilere şöyle bir göz attığınızda, Jailbreak aracını bekleyenlerin sayısını görebilirsiniz.

Jailbreak aracını asıl yayınlamasını beklediğimiz iki ekip ise PanGu ve TaiG ekipleri. Bu iki Çinli ekip daha önce de Jailbreak araçlarını yayınlamışlardı ve şimdi de iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 için Jailbreak aracını bu iki ekibin yayınlamasını bekliyoruz.

Bu ekiplerin haricinde Jailbreak aracını yayınlayanlar, büyük ihtimalle sahte araçlar yayınlıyor olacaklar. Çünkü bugüne kadar PanGu ve TaiG hariç çıkarılan tüm Jailbreak araçları sahteydi.

Her ne kadar tüm Jailbreak hayranları App Store’daki ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek için bunu bekliyor olmasalarda, eğer siz sadece tüm uygulamalara ücretsiz sahip olmak için Jailbreak yapmak istiyorsanız o zaman sizi şöyle vShare konumuza alabiliriz. vShare ile App Store’daki tüm uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6S Yeni Qualcomm Çip ile 4G Hızını İkiye Katlıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?