iOS 9.3 İle Gelecek Özellikler ve İlk Beta Sürümü

4
1235

Apple iOS 9.3 Güncellemesi için hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için iOS 9.3 Beta 1 sürümünü yayınladı. Daha önce verilen güncellemelerde Apple iyileştirmelere ve bazı hataların kapatılmasına odaklanmıştı. Ancak iOS 9.3 ile birlikte iPhone ve iPad’lere yeni özellikler katmayı hedefliyor.

iOS 9.3 ile Gelecek Özellikler

  • iOS 9.3 ile birlikte Gece Modu özelliği geldi. Bu özellik sayesinde pil tasarrufunu arttırmak mümkün. Tasarrufu iPhone ve iPad’ler kendileri ayarlayacaklar.
  • Notları şifreleyebileceksiniz ! Artık Touch ID ile Notlarınızı şifreleyebilecek ve herkesin notlarınıza erişmesini engelleyebileceksiniz.
  • Hava Durumu, Ayarlar, Pusula v.b. gibi birçok uygulamaya daha 3D Touch özelliği eklendi.
  • Live Photos özelliği geliştiriliyor. Böylece Fotoğraflar bölümünden Live Photo özelliğine sahip fotoğrafların normal fotoğraf hallerine de ulaşılabilecek.
  • Apple Watch için yeni egzersiz veri bölümü eklendi.
  • iBooks PDF ve daha fazla dosya formatını destekleyip, bunları iCloud üzerinde yedekleyebiliyor.

iOS 9.3 Sürümü hakkındaki detayları ilerleyen günlerde tekrar paylaşacağız. Şuanda iOS 9.3 Beta 1 sürümünü cihazınıza kurabilmek için Apple’a geliştirici olarak kayıt olmanız gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  iOS 11 Kullanım Oranları Yenilendi

4 YORUMLAR

  1. Bende iPhone 5s kullanıcısının 9.3olmasına rağmen parmak izi aç dememle başarısız sayfasına geçiyor iPhone’um komple sıfırladım gene aynı lütfen yardım:(

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?