iOS 9.3 Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı

1
2281

Apple’ın iOS 9.3 Güncellemesi için hazırlıkları devam ediyor. Geçtiğimiz hafta iOS 9.3 için bir beta güncellemesi daha yayınlanmıştı, ki üzerinden bir hafta geçtikten sonra şimdi de yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

iOS 9.3 Beta 6 güncellemesi şuanda geliştiriciler ve Apple’ın beta programına kayıtlı olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumda. Bu güncelleme ile birlikte iOS 9.3’ün en göz alıcı özelliklerinden birisi olan Night Shift özelliğinin kontrol merkezi ile yönetilebilir olduğunu görebiliyoruz.

Night Shift özelliğinin ne olduğunu merak eden kullanıcılar için şöyle bir açıklamak gerekirse, iPhone bulunduğunuz bölgeye göre Mavi Işık oranını ayarlıyor ve sizin uykuya daha rahat geçiş yapmanıza yardımcı oluyor.

Ayrıca iOS 9.3 güncellemesi ile Notlar uygulamasına Touch ID ile giriş yapılabilecek ve böylece notlarınızı kilitlemiş olacaksınız. Kısacası iOS 9.3 güncellemesi büyük bir güncelleme olacak ve iyileştirmelerle birlikte gelecek.

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3'de Yeni Açık ! Menü Geçişleri Devre Dışı Kalıyor

1 YORUM

  1. Apple mavi ışık oranımıdır nedir onlarla uğraşacağına bildirimler merkezinde temalar hücresel verinin kolay ulaşılabilir yolunu yapabilir mi gereksiz şeylere güncelleme getirip durmasınlar bence

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?