iOS 9.3 Beta 2 Yayınlandı

1
808

Apple’ın yeni nesil mobil işletim sistemi olan iOS 9’un güncellemeleri ve geliştirilmesi devam ediyor. Son olarak iOS 9.3’ün Beta 2 versiyonu da geçtiğimiz gün itibariyle Apple tarafından geliştiriciler için paylaşıldı.

iOS 9.3 Beta 2 ile Hangi Özellikler Geldi ?

Güncelleme ile gelen özelliklere kısaca bakmak gerekirse;

 1. iPhone ve iPad bulunduğunuz konumu ve saati kullanarak Gece Modu özelliğini aktif ediyor. Mavi ışık azaltma özelliği sayesinde gözünüzü yormuyor.
 2. iOS 9.3 Beta 2 sürümü ile birlikte daha fazla uygulamaya 3D Touch özelliği eklendi. Ayarlar, Pusula, Sağlık, App Store bu uygulamalardan bazıları.
 3. Ana Ekranda Gece Modu kısayolu eklenmiş ve buradan kolayca aktif edilebiliyor.
 4. App Store’a eklenen 3D Touch özelliği sayesinde uygulamaları daha kolay gezebiliyorsunuz.

iOS’un 9.3 Güncellemesinin iPhone ve iPad cihazlara oldukça yeni özellikler kazandıracağı kesin. Tabi tüm bunların yanında Apple’ın güvenlik açıkları ve iyileştirmeler konusunda da çalışmaya devam ettiğini söylemek gerekir.

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı

1 YORUM

 1. Evet artık Windows Phone veda ediyorum ve çok yakın bir zamanda ios geçiyorum .

  Windows Phone haber de yayınladığım elveda mesajı:

  Elveda
  Windows bilgi dev bir yazılım.. Bu kadar ağır ilerlemesini hiç anlam veremiyorum… Ve artık kesin kararımı verdim. Telefonumu abime veriyorum. Ben ios a geçiyorum… Evet bir Lumia ve Windows bağımlısı olarak bunları söylemek çok üzücü ama artık Windows a güvenim kalmadı… Elveda Windows, elveda Microsoft ve tabi ki elveda Gabeul
  ……… Elvedan Windows Phone Haber………

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?