iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.2 ile iOS 9.3.1 Jailbreak Aracı Yeni Video

3
174

Geçtiğimiz gün henüz yeni bir hacker grubu olmasına rağmen GSMagic Team iOS 9.3.3 versiyonunun çalıştığı bir iPhone’da Jailbreak işlemini başarıyla yaparak Cydia uygulamasını gösterdi. GSMagic Team, Twitter ve YouTube hesapları üzerinden Jailbreak aracını çalıştırdıklarına dair bir de video yayınladılar. Son bir kaç gün içerisinde Jailbreak dünyasında bu kadar çok gelişme olurken, Jailbreak’in ölmemiş olması ve yeniden doğacak olması hepimize umut veriyor.

Diğer yandan PanGu ve TaiG ekiplerinden herhangi bir ses çıkmıyor, herhalde bu iki grup da eski ruhlarını kaybetmeye başladılar ki yerlerine yeni yeni gruplar çıkmaya başladı. Aslında GSMagic Team, henüz yeni bir Jailbreak grubu olduğu için ne kadar güvenilirdir bilinmez ama kendileri gayet istekli ve başarılı görünüyorlar.

YouTube üzerinden paylaştıkları videoda da iOS 9.3.3, iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.1 sürümleri ile ortak çalışan bilen bir Jailbreak aracını yaptıklarını adeta ispatlıyorlar. Bu ekipten sadece bir kaç gün önce de Luca Tudesco adlı İtalyan hacker aynı sürümlerde çalışan bilen bir Jailbreak aracı yaptığından bahsetmiş, o da aynı şekilde YouTube’da bir video yayınlamıştı.

Fakat Tudesco, yaptığı bu Jailbreak aracını herkese açık bir şekilde dağıtmayacağının da altını çizmişti. Ancak GSMagic Team, YouTube’da paylaştıkları videonun altında yakında zamanda bu Jailbreak aracını paylaşacaklarını söylüyor.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 Kullanım Oranları Beklenen Artışı Gösterdi

3 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?