iOS 9.3.2’ye nasıl geri dönülür? Downgrade nasıl yapılır?

0
569
iOS 9.3.3 den iOS 9.3.2 ye dönme

iOS 9.3.3’ün yayınlandığını bugün duyurmuştuk. iOS 9.3.3 iPhone, iPad ve iPod touch cihazları için geldi. Bu konudaki yazımız için tıklayın. iPhone 6S kullanıcıları, telefonlarının çok hızlandığını ifade ederken, iPhone 5S kullanıcıları da performansın belirgin ölçüde arttığı görüşünde. Bazıları telefonların roket kadar hızlandığını söylese de herkes aynı fikirde değil. Bunun yanında iOS 9.3.2’ye jailbreak bekleyen o kadar çok kullanıcı var ki, bu kişiler sürüm yükseltme yapsa bile, muhtemelen tekrar iOS 9.3.2’ye dönerek, biraz daha beklemek isteyeceklerdir. O kadar fazla süredir jailbreak bekliyoruz ki, bu kişileri anlamamak elde değil.

iOS 9.3.3 sorunları neler?

 iOS 9.3.3 kullanıcıları genel olarak memnun olsa da iOS 9’un kronik problemleri de ortada. Bu problemler iOS kullanıcısı birçok kişinin karşısına iOS 9.3.3’de  çıkıyor. Bazı kullanıcılar, iOS 9.3.3 ile Bluetooth, pil ömrü, rastgele kapanmalar, wi-fi problemleri Apple Music ile ilgili problemler, TouchID ile ilgili problemler yaşadıklarını ifade ettiler.

Apple şu anda halen iOS 9.3.2 imzalarını kaldırmadı. Bunun anlamı ise iOS 9.3.3 ile ilgili sorunlar yaşayan, kullanıcıların iOS 9.3.2’ye geri dönebilmeleri mümkün. Önerimiz iOs 9.3.3’de ciddi sorunlar yaşıyorsanız, imzalar kapanmadan iOS 9.3.2’ye dönmeniz.

İOS eski sürüme geri dönme

iOS 9.3.3 den iOS 9.3.2 ye dönme
iOS 9.3.3 den iOS 9.3.2 ye dönme

İOS 9.3.3’den iOS 9.3.2′ ye nasıl geri döneceğinizi anlatalım. Öncelikle belirtelim ki, Apple iOS eski sürüme geri dönme olayını resmi olarak desteklemiyor. Apple güncelleme yayınladıktan sonra kısa süreli de olsa, eski sürüme geri dönmenize izin veriyor.

iOS 9.3.2’ye geri dönebilmeniz için Apple’ın henüz imzalamaya devam ettiği bir dosyaya ihtiyacınız var.

Bu ve diğer adımlar için daha önce hazırladığımız,

iOS eski sürüme geri dönme konumuzdan yararlanabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3.3 yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?