iOS 9.3.2 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı

0
130

Apple’ın iOS 9.3.2 güncellemesi için Beta sürümleri üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz gün itibariyle de Apple halka açık beta programına kayıtlı olan kullanıcıları için iOS 9.3.2 Beta 4 güncellemesini OTA üzerinden gönderdi. Apple’ın iOS halka açık beta programına kayıtlı olan kullanıcılar Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme başlığı altından güncellemeleri cihazlarına yükleyebilirler.

Eğer sizde Apple’ın iOS Halka Açık Beta Programı’na katılmak ve bu beta iOS sürümlerini test etmek isterseniz buraya tıklayarak nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

iOS 9.3.2 Beta 4 Güncellemesi ile Neler Değişti ?

Apple’ın yayınladığı bu Beta 4 güncellemesi aslında ufak çaplı bir güncelleme. Zaten güncelleme dosyasının boyutu da 28.7MB. Bu güncellemede daha çok sistem iyileştirmeleri ve güvenlik açıklarının kapatılması gibi ek önlemler alınmış durumda. Bunların haricinde ise ekstra yeni bir özellik yok.

Zaten Apple’ın iOS 9.3.2 sürümü ile de gelecek olan tek yenilik Night Shift ile Düşük Güç Modu özelliklerinin aynı anda kullanılabilmesiydi. Bu da yapılmış oldu, bundan sonra ki daha büyük yenilik ve değişiklikleri artık iOS 10’dan beklememiz gerekecek.

İLGİLİ HABER:  Facebook Yüksek Pil Tüketimi Sorunu ( Çözümü )

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?