iOS 9.3.2 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı

0
111

Apple’ın 21 Mart tarihinde çıkardığı iOS 9.3 güncellemesinin ardından ufak güncellemeler gelmeye devam etmişti. iOS 9.3.1 Güncellemesi ile bir çok sistem açığı giderilmiş, performans iyileştirmeleri yapılmıştı. Şimdi ise Apple, bahsedilen tüm sorunlara çözüm olacak iOS 9.3.2 güncellemesi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bu Beta testleri ile de güncellemede yaşanan sorunları daha hızlı bir şekilde fark edip gidermeye çalışıyor.

iOS 9.3.2 Beta 3 Güncellemesi de bugün itibariyle geliştiriciler için yayınlandı. Büyük bir ihtimalle yarın da aynı güncellemenin public beta sürümünü yani halka açık olan sürümünü görebiliriz. iOS 9.3.2 Güncellemesi ile gelecek büyük yenilikler malesef olmayacak. Sadece sistemde devam eden bazı hatalar giderilecek, performans iyileştirmeleri yapılacak ve batarya konusunda iPhone ve iPad’in daha tasarruflu çalışmasını sağlayacak.

iOS 9.3.2 ile kullanıcıların beğeneceği yeni özellik ise Night Shift modu ile Düşük Pil modunun aynı anda çalışabilmesi olacak. Şuanda iOS 9.3.2 Beta 2 güncellemesi yüklü olan kullanıcılar bu iki özelliği aynı anda kullanabiliyorlar.

İLGİLİ HABER:  Face ID İçin Önemli Gelişmeler Açıklandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?