Apple’ın 21 Mart tarihinde düzenlediği etkinliğinin hemen ardından kullanıma sunduğu iOS 9.3 güncellemesi beraberinde bir çok hatayı da getirmişti. Apple, bu hataları gidermek adına hızlı bir şekilde iOS 9.3.1 güncellemesini yayınladı. Şimdi ise, tüm sistem açıklarını kapatacak, performans ve batarya iyileştirmeleri ile gelecek olan iOS 9.3.2’nin testleri devam ediyor. Apple, bugün itibariyle geliştiriciler için iOS 9.3.2 Beta 2 sürümünü paylaştı.

Apple Developer Center üyeliği bulunan kullanıcılar, Developer Center’a giriş yaparak şuan itibariyle iOS 9.3.2 Beta 2 güncellemesini yükleyebilirler. Halka açık Beta sürümü ise yarın ya da sonra ki gün içerisinde yayınlanacaktır. Yaklaşık 2 haftadır devam eden iOS 9.3.2 Beta testlerinden sonra ise iOS 9.3.2 güncellemesi tüm kullanıcılara gönderilecek.

Apple’ın iOS 9.3.2 güncellemesi ile halen daha devam eden 1 Ocak 1970, Game Center’daki beyaz ekran sorunu gibi bir çok hatayı gidermesi bekleniyor. Ancak bu güncelleme ile birlikte herhangi bir yeni özellik gelmeyecektir, sadece sistem iyileştirmelerine yer verilecektir.

İLGİLİ HABER:  FaceTime nedir? Nasıl kullanılır? FaceTime rehberi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?