iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 Beta 3 Performans Karşılaştırması

0
61

Apple, 21 Mart tarihinde iOS 9.3 güncellemesini yayınladı ve hemen ardından bu güncellemeden sonra ortaya çıkan hataların giderilmesi adına ufak çaplı güncellemeler yayınlamaya başladı. Önce iOS 9.3.1 güncellemesi ile Safari bağlantı sorunları ve iPhone’u aktifleştirme sorunları çözüldü. Şimdilerde ise Apple, iOS 9.3.2 sürümünün Beta testleri üzerinde çalışıyor. Apple, en güncel sürüm olarak iOS 9.3.2 Beta 3 sürümünü halka açık beta yazılımı programına kayıtlı kullanıcıları için dağıtıyor. Eğer sizde bu Beta test sürümlerini denemek isterseniz iOS 9.3.2 Beta 2 Nasıl Yüklenir ? Resimli Anlatım başlıklı yazımızdan nasıl yüklenebileceğini öğrenebilirsiniz.

iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 Beta 3 Karşılaştırması

Her Beta test sürümünün yayınlanmasının ardından YouTube’da iAppleBytes adlı kanalın yayınladığı karşılaştırma videolarını görebiliyoruz. Beta 3 sürümünün yayınlanmasının hemen ardından da iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 Beta 3 sürümlerinin karşılaştırması yayınlandı.

Performans olarak her alanda çok daha hızlı olan iOS 9.3.2 Beta 3 sürümü, bugüne kadar yayınlanmış olan en hızlı iOS 9 sürümü olarak anlatılıyor. Güncellemede halen daha ufak tefek sorunlar olsa da, Apple bu sorunları hızla kapatmaya devam ediyor.

Ayrıca iOS 9.3.2’nin kararlı sürümünün ise bir hafta içerisinde yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Çünkü, Apple’ın iOS 9.3 ile olan çalışmalarının hızını kesip artık iOS 10’a daha çok yönelmesi gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  iOS 12 Hakkında Neler Biliyoruz?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?