iOS 9.2 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı

0
2489

iOS 9.2’nin Beta güncellemeleri devam ediyor. Henüz geçtiğimiz hafta Beta 3’ü yayınlayan Apple bugün ise Beta 4 güncellemesini yayınladı. Hali hazırda iOS 9.2’nin Beta sürümlerini kullananlar normal bir güncelleme yapar gibi Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme kısmından güncelleyebilirler.

iOS 9.2 Beta 4 Güncellemesi ile Hangi Özellikler Geliyor ?

Aslında iOS 9.2 Beta 4 güncellemesi ile bizimle pek alakası olmayan Arapça Siri geliyor. Bunun haricinde ise Safari için üçüncü parti geliştiriciler tarafından Safari’nin Pop-up özelliğinin kullanılması etkinleştiriliyor.

Bu gelişmelerin haricinde ise Apple Watch ile senkronizasyon sorunları Beta 4 ile neredeyse tamamen çözüldü. Ayrıca iOS 9.2 Beta 4 ile iPhone ve iPad’ler için ses kalitesi iyileştiriliyor.

iOS 9.2 Beta 4 güncellemesinin bize anlattığı bir diğer şey ise iOS 9.2 güncellemesinin hızla yaklaştığı. Yani kısa bir zaman içerisinde iOS 9.2 güncellemesi gelecek diyebiliriz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?