iOS 9.1’in Beta 4 Versiyonu Yayınlandı

1
1595

Apple’ın yeni mobil işletim sistemi olan iOS 9 ilk kez Eylül ayında yapılan tanıtım etkinliğinde Apple hayranları ile bir araya gelmişti. Kısa bir süre sonra tüm iOS kullanan cihazlara gönderilen güncelleme ile iPhone ve iPad cihazlarının büyük bir kısmı iOS 9’a geçiş yapmıştı.

Ancak iOS 9’un ilk yayınlanmaya başlandığı günden bugüne kadar Apple kullanıcılarının şikayetleri bitmedi. Her gün yeni bir açık ve sorun bulundu. Apple kullanıcılarının sorunlarına çözüm olması için önce iOS 9.0.1’i ve ardından da iOS 9.0.2 güncellemesini yayınladı. Sorunların büyük bir kısmı çözülmüş olsa da tam anlamıyla sorunlar giderildi denilemez.

Geliştiriciler iOS 9.1 Betayı Kullanabilirler

Apple’ın yeni güncelleme hazırlıkları tam gaz devam ediyor. iOS 9.1‘in Beta 4 versiyonu bugün itibariyle geliştiriciler için yayınlandı. Beta versiyonunda geliştiricilerin sorunları fark edip Apple’a bildirmesinin ardından iOS 9.1’de ki olası sorunlar çözülecek ve daha sonra tüm Apple kullanıcıları için indirilebilir halde yayınlanacak.

iOS 9.1 Ne Zaman Gelecek ?

iPhone ve iPad modelleri için gelecek olan iOS 9.1 güncellemesi en geç 1 ay içerisiden tüm kullanıcılara gönderilecek.

İLGİLİ HABER:  Apple Pencil 3 Videosu Sızdırıldı! İşte Yeni Kalem

1 YORUM

  1. Iphone 6 plus 64 gb sahibiyim. 9.0.2 versiyonu günlerdir menü geçişlerinde programlar arası geçişlerde kasıyor. Ve bu beni telefondan soğuttu resmen. Iphone 4’teki kasmalar gibi aynı. Ama bu son model telefon. Bugün aniden dondu bir saat boyunca hiçbir şey yapamadım ve 35 liraya yaptırmak zorunda kaldım. Acil yeni sürüm bekliyoruz. Kasıntı olmaz inşaallah bu defa

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?