iOS 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

1
715

Apple’in yeni mobil işletim sistemi olan iOS 9 yayına alındıktan kısa bir süre sonra kullanıcılar tarafından şikayetler başladı. iOS 9’da çeşitli sorunlarla karşılaştıklarını bildiren kullanıcıların dertlerine çözüm olarak Apple önce iOS 9.0.1 daha sonra da iOS 9.0.2 güncellemesini yayınladı. Yayınlanan bu güncellemeler ile iOS 9’un bazı sorunları giderilirken bazı sorunlarının ise halen daha devam ettiği biliniyor.

iOS 9.1 Güncellemesi ile Neler Değişti ? iOS 9.1 Güncellemesi Hangi Sorunları Düzeltiyor ?

iOS 9.1 Güncellemesi bugün itibariyle tüm kullanıcılara verilmiş durumda. iOS 9.1 yenilikleri;

  • Game Center’ın açılmasında yaşanan bazı sorunlar giderildi
  • Live Photo iyileştirildi ( Telefon yere doğru eğildiğinde artık Live Photo’ya dahil edilmiyor )
  • 150’den Fazla Emoloji Eklendi
  • App Store’da bazı uygulamaların güncellemesini engelleyen sorun ortadan kaldırıldı.

Bu ve bunlardan başka onlarca soruna daha çözüm olacak olan iOS 9.1 güncellemesi ile iOS 9’un daha stabil hale gelmesi bekleniyor.

iOS 9 Kurduktan sonra iPhone ve iPad’lerinden şikayet eden kullanıcılar için iOS 9.1 güncellemesini kurmalarını tavsiye ederiz.

iOS 9.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Güncellemeyi almak için Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme yolunu izleyebilirsiniz. Buradan iOS 9.1 güncellemesini başlatabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Rome Total War – Alexander iPad Sürümü Geliyor

1 YORUM

  1. Sesli mesajlarda dinlemek için yaklaştır diyo yaklaştırıyorum dinleyemiyorum konuşmak için yaklaştır diyo onda da aynı sorunu yaşıyorum ayarlardan baktım aktif görünüyo bunun sebebi ne olabilir karşı taraftasa bende de iphone6 var

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?