Bugün Apple iOS 8.4 Beta 1‘i geliştiriciler için yayınladı. Apple’ın yeni güncellemesi iOS 8.4’ün odak noktası Müzik uygulaması. Müzik uygulamasının baştan aşağı yenileyen ve geliştiren Apple’ın Müzik uygulamasını iOS 8.4 ile sunması WWDC öncesi yaptığı bir hazırlık olarak görülüyor. Yani Müzik uygulaması iOS 9 hakkında aslında bize birtakım fikirler sunuyor.

Güncellemeye şuan sadece geliştiriciler erişebiliyor. Güncelleme Developer Center (Geliştirici Merkezi) üzerinden indirebilirsiniz. Güncellemeyi kendi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ımıza kurduk ve güncellemeye dair izlenimlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Yeni Müzik Uygulaması

Bizi çok şaşırttı. O kadar gelişmiş özelliklere sahip ki artık hiç bir iOS kullanıcısı alternatif müzik uygulamaları ile vakit kaybetmek istemeyecektir. Apple’ın bunu yapmakta ki amacı pazarda belli bir hakimiyet oluşturmak. Ancak bundan elde edeceği gelir Apple’ın diğer servislerinin yanında devamlılığı sağlayacağı için Apple’ın böyle bir adım attığı düşünülebilir.

Müzik uygulamasından ekran görüntüleri sizin için bir araya getirdik;

Diğer Geliştirmeler

iOS 8.4’ün performans iyileştirmesi ve yeni müzik uygulaması dışında hiçbir katkısı yok.

iOS 8.4, ilk Beta’sı ile hemen hemen hatasız durumda ve en fazla iki beta sonrası yayınlanması mümkün gibi duruyor.

İLGİLİ HABER:  iOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı

1 YORUM

  1. tamam herşey güzel de bu ybi gelen müzij uygulamasında ücretlendirme nasıl yapılacak aylık olarak mı parça başına mı ve ücreti ne olacak biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?