Apple’ın iOS 8.3 yayınlamasından sadece 5 gün sonra iOS 8.4 Beta 1 geliştiriciler için yayınlandı. Güncelleme şuan da geliştirici merkezinden indirilebilir durumda.   iOS 8.4 Beta 1 yeni müzik uygulamasının erkenden önizlemesini içeriyor. Güçlü özellikleri ve zarif görünümü ile müzik keyfi artık her zamankinden daha kolay. Müzik uygulaması ile müzik koleksiyonu daha bir şekilde oluşturabilir, kolay ve daha eğlenceli bir şekilde yeni müzikler keşfedebilirsiniz. Kendi görüntülerinizi ve açıklamalarınızı ekleyerek çalma kistenizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Sanatçılar görünümünde sevdiğiniz sanatçıların çarpıcı fıtoğraflarının keyfini çıkarın. Son eklenenler, yakın zamanda eklediğiniz albümler ve çalma listeniz zahmetsiz bir şekilde erişim için üst kısımda yer alıyorlar. Aerodinamik iTunes Radya ile müzik keşfetme her zamankinden daha kolay. Şimdi hızlı bir şekilde sevdiğiniz radyo istasyonların dönebilirsiniz. Yeni bir başlangıç ​​yapılarak MiniPlayer eklenmiş. Yeni MiniPlayer ile müzik dinlemek ve koleksiyonunuzu gezinirken oynatmak, kontrolü sağlamak, hepsini sadece MiniPlayer üzerine dokunarak gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Yürütülüyor özelliği geliştirilmiş ve albüm fotoğrafı vitrinde duruyormuşcasına çarpıcı yeni bir tasarımla donatılmış. Buna ek olarak, artık AirPlay kullanarak müzik dinlemek, kontrol etmek mümkün. Hatta, yeniden düzenleme yapabilir, eklemek veya istediğiniz zaman şarkıları atlayabilirsiniz. Küresel çapta arama yapabilirsiniz. Sadece büyüteç dokunun ve ihtiyacınız olan mükemmel şarkıyı bulun. 

  

   

iOS 8.4, yeni çeşitlendirilmiş emoji, yenilenen emoji seçim menüsü, kablosuz CarPlay ve daha fazla özellikle gelen iOS 8.3’ü takip ediyor ve odak noktası yeni müzik uygulaması.

Detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.2 Güncellemesi Sonunda Yayınlandı. İşte değişimler

2 YORUMLAR

  1. Müzik çalar gayet stabil çalışıyor.Şarj konusu ve uygulamalar da sıkıntısız lakin SİRİ çalışmamaya başladı.Sizce ne olmuş olabilir? not:iPhone 6 kullanıyorum.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?