iOS 8.2 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Geliyor

0
1725

Apple’ın Watch için ve iOS 8.1.3’de ki mevcut hataları gidermek için yayınlayacağı güncelleme olan iOS 8.2’yi BGR’nin raporuna göre önümüzdeki hafta, Pazartesi günü yayımlayabileceği ortaya çıktı. iOS 8.2 için çalışmalar Kasım ayından beri devam ediyor. Özellikle Watch için ayarlanan bu güncellemenin lansman tarihi olan 9 Mart’tan önce, 2 Mart’ta yayınlanması doğru güncelleme tahminleri ile BGR’nin son yayınladığı raporunda yer alıyor.

2 Mart’ta yayımlanması planlanan güncellemenin tarihinde bir yanlışlık olsa bile en kötü ihtimalle Mart ayının 2. haftasında yayımlanacak. Bir sonraki güncelleme, iOS 8.3 için ise 2 beta sürüm daha görülecek. Henüz mevcut hataların giderilmesi için çalışmalar yapan Apple’ın her iki haftada bir beta sürümünü yayımladığını düşündüğümüzde henüz iOS 8.3 için 1 ay gibi bir sürecin olduğunu söyleyebiliriz ki bu tahmin en yakın ihtimal. Ancak iOS 8.3’ün Nisan ayı içerisinde yayınlanacağına kesin olarak bakılıyor.

iOS 8.2 ile birlikte büyük yenilikler gelmese de iOS 8.3’le birlikte Türkçe Siri, yeni eklenmiş emojiler ve düzenlenmiş emoji seçici, CarPlay denetimi geliyor.

İLGİLİ HABER:  Google News & Weather Uygulamasına Apple Watch Desteği Verdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?