iOS 14 beta 3 ve iPadOS 14 beta 3 Yayınlandı

0
567
iOS 14 beta 3

iOS 13 işletim sisteminin son kararlı sürüm güncellemesi olarak açıklanan iOS 13.6 güncellemesinden sonra gözler tamamen iOS 14 işletim sistemine çevrildi. Artık zaman da yaklaştı ve yeni işletim sistemi için geri sayıyoruz. Final güncellemesine yaklaştığımızı gösteren haberler ise Apple’dan geliyor. Birkaç saat önce iOS 14 beta 3 ve iPadOS 14 beta 3 sürümü de yayınlandı.

iOS 14 beta 3 Sürüm Geliştiricilere Açıldı

Yeni iOS ve iPadOS sürümlerinin yayınlanması zaten bekleniyordu. Apple en geç 2 haftaya bir yeni bir beta yayınlıyor. En son iki hafta önce iOS 14 beta sürümleri yayınlanmış ve herkese açık beta güncellemesi gelmişti.

2 haftadan sonra bir beta daha yayınlanmış oldu. İlk etapta sadece geliştiriciler tarafından kullanılabilir olan yeni betanın yayınlanmasının üzerinden henüz birkaç saat geçti. Bu nedenle beta 3 sürümünde tam nasıl yenilikler olduğu konusunda bilgi sahibi değiliz.

iOS 14 beta 3

Aynı durum iPadOS için de geçerli. Betalar çok yeni olduğundan geliştirici testleri de henüz yapılmış değil. Birkaç gün içerisinde geliştirici testlerinin yayınlanması ve sürüm notlarının tam olarak ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Yani değişiklikler için bir süre yeni sürümü test etmek gerekecek. Ama şunu da söyleyeyim bu hafta iOS 14 için ortaya çıkacak farklı özelliklere hazır olmak lazım. iOS 14 beta 3 beraberinde mutlaka değişim ve yeni özellik getirmiştir.

Sürüm notlarını öğrendiğimiz zaman ya da yeni betanın herkese açık versiyonu yayınlandığı zaman paylaşım yapacağız. iPadOS 14 işletim sistemi için de aynı durum geçerli. Zaten çok bir ayrım yok.

İLGİLİ HABER:  IOS Cihazlarda Program Kullanmadan Fotoğrafları Gizleme!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?