iOS 14.5 Beta 3 Geldi Ama Neyi Değiştirdi?

0
623
iOS 14.5 Beta 3

iOS 14.5 Beta 2’nin yayınlanmasının üzerinden iki hafta geçti. Elbette bu sürümde de bazı değişiklikler vardı ama genel itibariyle düzenlemeler daha çok dikkat çekti. Şimdi ise yeni beta iOS 14.5 Beta 3 sürümü gelmiş durumda.

Yine ufak tefek değişikliklere odaklanılan bir beta sürümü sunan Apple, bu seriyle beraber finale adım adım da yaklaşmış oldu. Öyle ki bu güncellemenin sürüm numarası 18E5164h. Yani finale yakınız diyebilirim. Peki, gelelim ana değişiklik kısmına.

İlginizi Çekebilir: iOS 14.5 Beta 2 ile Nasıl Değişiklikler Geldi?

iOS 14.5 Beta 3 Neler Değiştiriyor?

İlk iki beta sürümünde bir takım dikkat çekici değişiklikler yapılmıştı. Bu sürümlerdeki değişiklikleri paylaştık. 5G destekli çift SIM özelliği, Apple Music için yeni seçenekler derken güzel artılar sunulmuştu. Fakat iOS 14.5 Beta 3 sürümü biraz daha kapalı bir sürüm oldu. Sürüm notlarına baktığımızda da öyle ilk iki versiyonda olduğu gibi çok dikkat çekici yenilikler olmadığını görüyoruz.

Mutlaka ki bu sürümde de değişiklikler yapılmıştır ama muhtemelen daha önemsiz değişiklikler olduğu için direkt olarak açıklanmadı ya da sürüm notlarında ayrıca bilgi verilmedi.

iOS 14.5 Beta 3

İş biraz geliştiricilere düşüyor. Her sürümde olduğu gibi bu sürümde de geliştiriciler kodları delik deşik edecektir. 🙂 Sonucunda ortaya çıkan yenilikler mutlaka olacaktır.

Bu yenilikleri tespit ettiğimiz zaman, biz de paylaşım yapacağız. Şu an yaptığımız ilk testlere göre özellikle pil konusunda bir iyileştirme çalışması üzerinde durulduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında ikinci sürümde yer alan bazı sistemsel hatalar da giderilmiş durumda. Bildirim gösterilmemesi sorunu da buna dahil olarak dile getirilebilir. Sorunlar ve yenilikler hakkında ek bilgiler geldiğinde sitemizde yer veriyor olacağız.

İLGİLİ HABER:  AirPods İçin İddialı Açıklama

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?