iOS 13’ü Android Q’dan Daha İyi Yapan 3 Özellik

0
1548
iOS 13 vs Android Q

iOS ile Android arasında sıkı bir yarış söz konusu. Aslında ilk zamanlar iOS işletim sisteminin biraz daha ses getirdiğini görmüştük. Fakat Google, Android işletim sistemi için çok hızlı bir yol haritası çıkardı ve son sürümlerde ciddi bir rekabet ortaya çıktı. Şu sıralar sürekli olarak iOS 13 işletim sistemiyle Android Q işletim sisteminin karşılaştırıldığını görüyoruz.

iOS 13 vs Android Q karşılaştırmasında bu kez iOS 13’ün öne çıktığı özelliklerden söz edeceğiz. Bakalım iOS 13 işletim sisteminin Android Q işletim sistemine göre daha avantajlı olan özellikleri neler?

iOS 13 vs Android Q Özellik Karşılaştırması

Söz konusu özelliklerde Apple’ın üstünlük sağladığı kısımlardan söz ederek işe başlayacağız.

Karanlık Mod

Karanlık mod, daha önce yayınlanan Android sürümlerinde karşımıza çıkmış ve kullanılmaya başlanmıştı. Fakat iOS 13 işletim sistemiyle sunulan karanlık modun bir artısı var.

iOS 13 vs Android Q

iOS 13 işletim sisteminin karanlık modu kısmında 3.parti uygulamalara da destek veriliyor. Android bu konuda oldukça zayıf bir işletim sistemi. Apple’ın karanlık modu tüm sistemi dönüştüren bir mod.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here