Apple’ın yeni işletim sistemi sürümü olan iOS 13, şu an için beta sürecinde yoluna devam ediyor. Henüz yeni bir işletim sistemi olduğu için beta sürecinin uzun sürmesini beklediğimiz iOS 13 için özel bazı paylaşımlarda yapılmaya başlandı.

Yeni işletim sistemiyle beraber gelen duvar kağıtları da kullanıcılara sunulmuş durumda.  Aslında bir paket olarak sunulan duvar kağıtlarının farklı versiyonlarının sunulduğunu da ekleyelim.

iOS 13 Duvar Kağıtları

iOS 13 duvar kağıtları paketlerinde hem normal versiyonun yer aldığını hem de karanlık versiyonun yer aldığını belirtmek gerekiyor. iOS 13 tanıtımı sırasında da söz etmiştik.

Bu sürümle beraber karanlık mod desteği kullanıma girmiş oldu. Kullanıcılar istedikleri zaman karanlık moda geçiş yapabiliyor. Bu durumda da kullanılan tema dahil olmak üzere birçok kısımda değişiklikler yapılıyor.

Paylaşılan duvar kağıtlarında da bu durum net bir şekilde karşımıza çıkmış durumda. Paylaşılan duvar kağıtlarında bir normal versiyon bir de karanlık mod kullanımına geçildiği zaman kullanılan karanlık versiyon mevcut.

Önce standart olan duvar kağıtlarını sonrasında ise karanlık mod için paylaşılan duvar kağıtlarını galeriye ekliyoruz. Görselleri hemen aşağı da bulabilirsiniz. Yeni görseller geldikça galerilere eklemeye devam edeceğiz.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?