iOS 13 Beta 8 Yenilikleri Neler?

0
700
iOS 13

Apple’ın yeni beta sürümü için beklenen açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde iOS 13 beta 8 sürümü yayınlandı. Geçen hafta yayınlanan beta 7 sürümünün hemen sonrasında gelen yeni betayla ilgili değişikliklerde merak konusu oldu.

Yeni beta sürümü bir önceki betanın hemen sonrasında geldi. Arada 4-5 günlük bir süre söz konusu. Haliyle bu sürümün çok önemli bir yenilik sunması beklenmiyordu. Beklendiği gibi de oldu. Yayınlanan sürüm notlarına bakıldığı zaman, çok fazla bir yenilik göremiyoruz.

 iOS 13 Beta 8 Yayında

Yeni beta sürümünün en önemli artısı, bu sürümle beraber gelen iyileştirmeler olacak gibi gözüküyor. Beta 7 serisinde yaşanan bazı hatalar ve performans kısmında yaşanan bazı sorunların yeni sürümle beraber giderildiği açıklandı.

iOS 13 Beta 8 sürümünün bunun dışında bazı ikon değişiklikleri de getirdiğini söylemek gerekiyor. İkonlar kısmında da daha modern tasarımlara geçiş sürecinin devam ettirildiğini görüyoruz. Bunların dışında iOS 13 Beta 8 sürümünün herhangi bir ekstra artısı olduğunu söylemek yanlış olur.

iOS 13 Beta 8

Bu sürümü indirmek isteyen kullanıcılar için boyut konusunda da bilgi verelim. iOS 13 Beta 8 sadece 100 MB gibi bir boyuta sahip. Genel düzenleme güncellemesi olduğu için boyut kısmında da çok yüksek bir aralığa yer verilmemiş durumda.

Yeni beta sürümünün işaret ettiği son detayın da final sürümünün yaklaşması olduğunu ekleyelim. Eylül ayında gelecek final sürümü için hazırlıklar başladı.

İLGİLİ HABER:  Android Wear Akıllı Saat iPhone'a Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?