iOS 13 Beta 1 Yayınlandı – Nasıl Yüklenir?

11
4394
iOS 13 Beta

Apple’ın yeni işletim sistemi güncellemesi dün itibariyle tanıtıldı. Apple’ın yeni işletim sisteminin tanıtılmasıyla beraber tüm yenilikler ortaya çıkmış oldu. iOS 13 için yeniliklere aşağından ulaşabilirsiniz.

İşletim sistemi için beklenen beta sürümünün de hemen yayınlandığını ekleyelim. iOS 13 Beta 1 sürümü şu an için geliştiriciler için yayınlanmış durumda. Hemen yeni sürümü nasıl yükleyebileceğinizden söz edelim.

Bakınız: iOS 13 Yenilikleri

iOS 13 Beta Nasıl Yüklenir?

Yeni beta sürümünü yüklemek için yapmanız gereken ilk işlem geliştirici kayını oluşturmak olacak. Eğer bir geliştirici hesabınız varsa, sadece beta profilini yüklemek yeterli olacaktır. UDID kaydınız yapılmışsa, yani geliştirici hesabınız varsa iOS 13 Beta IPSW dosyasını indirerek yeni beta sürümün yükleyebilirsiniz.

iOS 13 Beta

Şu an için geliştirici hesabı olmayanlar için henüz beta profilleri yayınlanmadı. Bu noktada geliştirici hesabı olmayan kişilerin bir süre daha beklemesi gerekiyor. Tabii ki bunun için net bir süre açıklaması yapılmadığını da ekleyelim.

iOS 13 için yayınlanan beta sürümlerine ulaşmak için ise bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden iOS 13 işletim sisteminin beta sürümünü indirmeniz mümkün.

İLGİLİ HABER:  Apple'dan LGBT Onur Haftası İçin Özel Kategori

11 YORUMLAR

  1. Her geliştirici Beta sürümü yayınlanır yayınlanmaz banada güncelleme gelirdi siz yayınlandı yazmışsını bu defa ios 13 gelmedi bu konuda bir bilginiz var mı?

  2. Geliştici hesabım yok ama şuan ios13 kullanıyorum. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen. Itunes ile yükleyemiyorsunuz. Google amcaya sorun windowsta command line ile yükleniyor ama önce ipsw dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz lazım.

    • Ali bey nasıl yüklüyeceğimizi detaylı olarak anlatabilirmisiniz ilk günden beri araştırıyorum hep yabancı siteler anlattığı için anlamadım Bilgisayar: windovs 7 Telefen:Xs max

  3. Ben yükledim arkadaşlar.geliştirici hesabım yok.itunes le yükleyemiyorsunuz ben beğendim batarya daha iyi ufak tefek hatalar veriyor genelde iyi ve hızlı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?