iOS 13.5.5 ile Apple’da gündem hızlanmaya başladı. Süreç iOS 13.5 güncellemesinin yayınlanması ile başladı. Güncelleme geldi ve ardından Jailbreak çıktı. Güncellemenin ardından Jailbreak gelmesi bile Apple için yetti.

Hatalar, güvenlik açıkları derken dertlere çare iOS 13.5.1 güncellemesi yayınlandı. Gündemi daha da hızlandıran ise iOS 13.5.5 güncellemesi oldu. 5.1 kararlı versiyon yayına açılır açılmaz yeni beta güncellemesi de indirilebilir oldu.

Bakın: iOS 13.5.1 Yayınlandı – Hatalar Giderildi

iOS 13.5.5 ile Gelen Bir Değişiklik Var mı?

Beta güncellemesi yayınlandı ama bu sefer bilgi veren sürüm notları, güncelleme bilgileri yayına açılmadı. Önce geliştiriciler için sonra Public versiyon kullanıma girdi. İki versiyon için de yapılan tek açıklama hataların giderildiği söylemi oldu.

iOS 13.5.5

Hala hangi hatalarda söz ediyoruz biz de bilmiyoruz. Güncellemeler ardı ardına geliyor bir türlü hatalar bitmedi. Bir yandan iOS 14 ile tanışmak için gün sayıyoruz. Çok değil bundan 20 gün sonra iOS 14 tanıtılacak.

Biz iOS 14 gelecek derken iOS 13 hala tam anlamıyla kararlı hale getirilemedi. Son güncellemenin yeni beta versiyonlarıyla sürüm notları detaylandırıldığı zaman, bu sefer hangi hataların giderildiğini daha net anlayacağız. Yeni bir beta gelene kadar ya da detaylı sürüm notları açıklanana kadar bu versiyon için bize düşen tek şey beklemek.

İLGİLİ HABER:  Apple One Nedir? Paket Ücretleri Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?