iOS 13.4 Beta 4 Sürümü Yayına Girdi

0
200

Apple’ın yeni beta sürümleri için yayın yapılmaya başladı. Geçtiğimiz hafta iOS 13.4 Beta 3 sürümü kullanıma sunulmuştu. İlk olarak geliştiriciler için sunulan yeni betanın hemen sonrasında tüm kullanıcılar için kullanıma alındığını gördük. iOS 13.4 Beta 4 sürümü de aradan geçen bir haftalık bir süre sonra kullanıma girmiş oldu. Yeni beta sürümünün kullanıma girmesinin ardından bu sürümde nasıl değişiklikler olacağı konusunda da bilgiler ortaya çıktı.

iOS 13.4 Beta 4 Kullanımda

Yeni sürümle beraber çok önemli bir değişiklik sunulmuyor. Yeni sürümün genel olarak hata iyileştirmeleri üzerine odaklandığını görüyoruz. Eski beta sürümü kullanıcıları için bu seride 160 MB gibi bir dosya boyutu var.

iOS 13.4 Beta 4

Söz konusu sürümle beraber ilk olarak yeni memojilerin dikkat çektiğini görüyoruz. Yeni karakterlerin geldiğini gördüğümüz sürümde mail için buton düzenlemeleri de dikkat çekmekte. Yanıtlama ve mail silme butonlarının tam olarak birbirlerinden ayrıldığı görülüyor. Silme seçeneği en sola taşınmış yanıtlama seçeneği ise en sağa yerleştirilmiş durumda. Bu konuda önemli bir değişiklik yok. Zaten iOS 13.4 Beta 3 sürümünde de benzeri bir düzenleme yapılmıştı.

iCloud Drive klasör paylaşımı özelliğinin de öne çıktığı yeni beta sürümünün NFC desteği konusunda da öne çıktığını ekleyelim. NFC desteğine sahip olan araçlar için iPhone ve Apple Watch akıllı saatleri araba anahtarı olarak kullanılabilecek. Yeni betada da bu yönde bir düzenleme olduğunu görüyoruz.

İLGİLİ HABER:  San Francisco Olayı Sonrasında Apple Beklenen Adımı Attı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?