iOS 13.4.5 beta 1 sürümü geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan beta 1 sürümünden sonra şimdi ise iOS 13.4.5 Beta 2 serisi yayınlandı. Destekli cihazlara sunulan yeni beta sürümüle beraber önemli bazı detaylar da ortaya çıkmış oldu.

iOS 13.4.5 Beta 2 sürümüyle beraber ortaya çıkan en önemli yenilik, Apple Music kullanıcılarının dinledikleri müzikleri Instagram ve Facebook’un hikayeler bölümünde paylaşması oldu. Kullanıcılar dinledikleri müzikleri albüm kapaklarıyla beraber hikaye olarak paylaşabiliyor.

Arka planda bulanıklaştırılmış bir şekilde albüm kapağını ve sözleri paylaşmanıza olanak sağlayan yeni güncellemenin şimdilik bu özelliği Instagram ve Facebook ile sınırlı tutulacağı açıklandı. Kısa süre sonra bu desteğin artması da söz konusu olacak.

iOS 13.4.5 Final Sürümü Ne Zaman Gelecek?

Yayınlanan yeni beta sürümü kapsamında ortaya çıkmış olan başka bir yenilik yok. Fakat yine de bu beta sürümü oldukça önemli çünkü Apple’ın elini hızlandırdığını gösteriyor. Kısa süre sonra iOS 13.4.5 Beta 3 serisinin de yayınlanmasını bekliyoruz.

iOS 13.4.5 Beta 2

Yeni güncellemenin final sürümünün yayınlanması için beklenen resmi bir tarih olmasa da birkaç hafta içerisinde güncellemenin final sürümünün yayınlanması beklenmekte. Unutmadan şunu da eklemiş olalım. iOS 13.4.5 Beta 2 sürümünün yanında macOS Catalina 10.15.5 sürümü ve watchOS 6.2.5 sürümü de yayınlandı.

İLGİLİ HABER:  iOS 14 Kullanım Oranı Açıklandı - Geçiş Ne Kadar Hızlı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?