iOS 13.3 Güncelleme Tarihi Belli Oldu

0
124
iOS 13.3

iOS 13.3 güncellemesi için sona gelindi. En son yeni güncellemenin beta 4 sürümünün yayınlandığını duyurmuştuk. Yeni güncellemenin beta sürümünde önemli bir değişikliğin olmadığını görmüştük. Daha çok düzenlemeler üzerinde çalışıldığı ve hataların giderildiği açıklanmıştı. Hataların giderilmesinin ardından merak edilen konu ise iOS 13.3 final sürümünün ne zaman yayınlanacağı olmuştu. Yeni sürüm güncellemesinin final serisinin geleceği tarih ise sonunda belli oldu.

iOS 13.3 Önümüzdeki Hafta Geliyor

Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da güncellemenin geleceğini neredeyse kanıtlayan bir adım atıldı. Öyle ki Vietnam’ın en büyük operatör firması olan Viettel 13 Aralık’ta eSIM özelliğini kullanılabilir hale getireceğini belirtti. Buraya kadar olan kısımda Apple ile ilgili herhangi bir detay yok.

iOS 13.3

Asıl detay ise bundan sonrası. Viettel yaptığı açıklamada kullanıcıların mutlaka iOS 13.3 işletim sistemine sahip olmaları gerektiğini açıkladı. iOS kullanıcıları için iOS 13.3 işletim sisteminin sunulmasının zorunlu olması, Apple’ın bu hafta güncellemeleri yayınlamasının gerekli olduğunu gösteriyor. 13 Aralık tarihinden önce güncellemenin yayınlanması gerekli ki eSIM özelliğinin kullanılması mümkün olsun.

Bu da Apple’ın çok kısa bir süre sonra yeni güncellemeleri yayınlayabileceğini göstermekte. Apple’ın genelde Salı ya da Çarşamba günleri güncellemelerini yayınladığını düşünecek olursak, iOS 13.3 final güncellemesinin önümüzdeki hafta görebiliriz. Güncellemenin son beta sürümünde herhangi bir yenilik olmaması da bu görüşü desteklemekte. Muhtemelen beta 4, final sürümü için hazırlık betası oldu.

İLGİLİ HABER:  8K TV Rehberi: Nedir? Alınır mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?