iOS 13.3 Beta 4 Yayında – Değişiklik Var Mı?

0
83
iOS 13.3 Beta 4

iOS 13.3 güncellemesi bir süredir sessiz sedasız devam ediyor. İki hafta kadar önce yayınlanan iOS 13.3 Beta 3 sürümünden sonra yeni sürümün gelmediğini gördük. Beklenen yeni beta sürümü ise sonunda yayınlandı. Bu kez arayı biraz daha uzatan Apple, iOS 13.3 Beta 4 sürümünü kullanıcılara sundu. Açıkçası güncellemenin gecikmesi söz konusu oldu ve bunun nedeni şu an için belli değil. Dilerseniz gecikmeli gelen güncellemenin yenilikleri var mı yok mu bakalım.

iOS 13.3 Beta 4 Yenilikleri

iOS 13.3 Beta 4 düzenlemesi, belli başlı hataların önüne geçilmesi konusunda yardımcı bir beta sürümü olarak gösterilebilir. Öyle ki söz konusu beta sürüm için yayınlanan sürüm notlarında herhangi bir yeniliğin sunulmadığı görülüyor.

Sürüm notlarına baktığımız zaman network bağlantılarında ve Safari tarayıcılarında düzenlemeler yapıldığı söyleniyor. Bunun dışında herhangi bir yeni özellik sunulmadı. Daha önce yayınlanan beta sürümlerinde yer alan iletişim limitleme özelliğinin ise yine vurgulandığı görülüyor.

İletişim limitleme özelliğinin henüz tamamlanmadığını da açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Bu özelliğin tamamlanması için final sürümünü beklemek gerekecek. iOS 13.3 Beta 4 düzenlemesinde de bu konuda bir iyileştirme yapılmış ancak hala özellik net olarak hazır değil gibi duruyor.

iOS 13.3 Beta 4

Geliştirme aşaması devam eden yeni sürüm için yayınlanan beta 4 sürümünün desteklediği cihazlar için de açıklama yapıldı. iOS 13 güncellemesini alan hemen her cihaz yeni beta güncellemesini alabiliyor.

İlk olarak iOS 13.3 Beta 4 geliştirici sürümü yayınlandı. Tüm kullanıcılar için de yayınlanan yeni sürümün hemen sonrasında final sürümünün yayınlanmasını bekliyoruz. Beklenti ya bir beta serisinin daha yayınlanması sonrasında final sürümünün yayınlanması ya da doğrudan final sürümünün yayınlanması yönünde. Öyle ki yeni sürümde yenilik olarak bir artı yok. Hata düzenlemeleri var.

İLGİLİ HABER:  iOS 13 ve iOS 13.5 Yeni Jailbreak Sürüm Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?