iOS 13.3 Beta 1 Yayınlandı – Değişiklikler Neler?

0
247
iOS 13.3 beta 1 vs iOS 13.2

iOS 13 işletim sistemi için son olarak iOS 13.2 final sürümünün yayınlandığını gördük. Final sürümünün yayınlanmasından sonra, birçok sorunu çözen güncelleme beraberinde yeni sorunları da getirmişti. Haliyle yeni güncellemeyi beklemeye başladık. Bu güncelleme de iOS 13.3 sürümü olacak. Merakla beklenen güncelleme için beta sürümü de resmi olarak başlamış oldu.

iOS 13.3 Beta 1 sürümü yayınlandı ve yeni güncellemenin getireceği değişiklikleri görmüş oldu. Hemen yeni beta sürümünün neler sunduğuna bakalım.

iOS 13.3 Beta 1 Neler Getiriyor?

Yeni sürümün getirdiği ilk özellik iletişim sınırlama özelliği oldu. İletişim sınırlama özelliği, ebeveynlerin çocuklarına kimlerin ulaşabileceği konusunda ayarlamalar yapılmasına izin veriyor.

Bu özelliği açık konuma getirdiğiniz zaman, telefona önceden tanımladığınız numaralar dışında bir arama geldiğinde, bu arama gösterilmiyor ve telefon tepki vermiyor. Şu an için FaceTime, Telefon ve Mesajlar bölümü için söz konusu özelliğin desteklenmiş olduğunu ekleyelim.

iOS 13.3 Beta 1

Bunun dışında iOS 13.3 Beta 1 sürümünün arka plana atılan uygulamalarda yaşanan sorunların önüne geçtiğini de söylemek gerekiyor. Arka planda çalışan uygulamalar ve RAM kontrolü için düzenlemeler yapılmış durumda.

Genel hata iyileştirmeleri ve tüm bu düzenlemelerle beraber iOS 13.3 Beta 1 güncellemesinin şu an için geliştiricilere sunulduğunu da ekleyelim. Beta sürecinin ne kadar zaman alacağı bilinmiyor ancak Apple’ın kısa süre içerisinde iOS 13.3 final sürümünü yayınlama çalışması olduğunu görüyoruz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here