iOS 13.3.1 için ilk beta sürümü bundan yaklaşık olarak 1 ay kadar önce yayınlanmıştı. İlk beta sürümünün yayınlanmasının hemen ardından Apple’ın 4 beta daha yayınlamasını ve sonrasında da iOS 13.3.1 final güncellemesini sunmasını bekliyorduk.

Fakat ilk betanın üzerinden 1 aylık bir süre geçmesine karşın Apple tarafından yeni bir beta yayınlanmadı ve bir nevi firma bu konuda tatil dönemine girdi. Merakla beklenen yeni beta ise sonunda yayınlandı. Kısa süre önce iOS 13.3.1 Beta 2 sürümü sunuldu.

Yeni beta sürümünün sunulmasının ardından, sürüm notlarının yayınlanmasını bekledik ancak sürüm notlarının da yayınlanmadığını ekleyelim.

iOS 13.3.1 Beta 2 Neler Sunuyor?

Dediğimiz gibi herhangi bir sürüm not açıklanmış değil. Bu nedenle iOS 13.3.1 Beta 2 sürümünün nasıl yenilikler getirdiği konusunda kesin konuşmak mümkün olmayacak. Fakat şunu söyleyebiliriz ki yeni sürümle beraber yine Apple’ın İletişim Sınırları özelliğinde yer alan sorunlara yönelik bir çalışma yapmış olması muhtemel.

iOS 13.3.1 Beta 2

Markanın bu yönde bir düzenleme yaptığı ve iletişim sınırları sorunlarının tamamen çözüldüğü düşünülüyor. Bunun dışında yeni iOS sürümüyle beraber diğer yazılımların da yeni betasının yayınlandığını ekleyelim. iPadOS 13.3.1 yeni beta, watchOS 6.1.2, macOS 13.15.3, tvOS 13.3.1 sürümlerinin de yeni betaları yayınlandı. Şimdilik geliştiriciler için yayınlanan yeni betanın tüm kullanıcılar için de kısa süre sonra sunulmasını bekliyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?