iOS 13 için yayınlanan güncellemeler oldukça önemli. Öyle ki bu işletim sisteminde çok ciddi hatalar meydana geldi. İlk etapta güvenlik açıkları karşımıza çıktı. Hemen sonrasında ise belli başlı sistem hataları karşımıza çıktı. Tüm bu hataların ardından 4 farklı güncelleme yayınlandı. Son olarak iOS 13.1.3 sürümünün yayına açıldığını görmüştük. Fakat bu sürümde de hata ortaya çıktı. Haliyle iOS 13.2 sürümü daha önemli oldu.

Şimdi ise bu büyük güncelleme için iOS 13.2 Beta 4 sürümü yayınlandı. Yeni sürümün yayına açılmasıyla beraber herhangi bir değişiklik olup olmadığı konusu da merak edilir oldu. Hemen yeni işletim sistemi beta sürümünün detaylarından söz edelim.

iOS 13.2 Beta 4 Neler Sunuyor?

Yeni beta sürümünün ilk dikkat çeken tarafı Deep Fusion özelliğini güncellemesi oldu. Bu özellikte yer alan hatalar için mini bir düzenleme yapıldığı görülüyor. Özellikle iPhone 11 Pro modeli için düzenlemeler söz konusu.

Bunun dışında iOS 13.2 Beta 4 sürümünün belli başlı hatalara odaklanılan bir sürüm olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle eksi sürümde yer alan güvenlik hatalarının giderileceğini gösteren bazı ipuçları da ortaya çıkmış durumda.

iOS 13.2 Beta 4

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 13.2 Beta 4 sürümünün genel olarak hata iyileştirmeleri ve performans iyileştirmeleri sunmasının dışında başka herhangi bir yeni özellik sunmadığını görüyoruz. Beklentimiz bu sürümün final serisinin Kasım ayında yayınlanması. iOS 13.2 Beta 4 sürümü de bu noktada biraz önemli bir sürüm. Muhtemelen bir ya da iki beta sonra final serisi yayınlanacak.

Final sürümünün yayınlanmasının ardından iOS 13 hatalarının giderilip giderilmeyeceği konusunda da tüm detayları öğrenmemiz mümkün olacak. Yeni sürümün yayınlanmasını bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  iOS 11 Sonrasında Siri DJ Görevi Görecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?