iOS 13.2.3 Sorunları Çözdü mü?

0
338
iOS 13.2.3

Apple’ın iOS 13 yolculuğu hız kesmeden devam ediyor. Artık yeni sürümlerin yayınlanmasına o kadar çok alıştık ki ardı ardına gelen güncellemeler pek şaşırtmıyor demek yalan olmaz. Bu noktada son olarak iOS 13.2.3 güncellemesinin yayınlandığı açıklandı. Eski seride yer alan hatalara odaklanılan yeni sürüm, önemli sorunların çözülmesini sağlıyor. Her ne kadar yenilikleri konusunda çok bir artı olmasa da sistem hatalarının birçoğu için düzenleme söz konusu.

iOS 13.2.3 Düzenlemeleri Neler?

Yeni güncellemenin boyutu 100 MB olarak açıklandı. Dediğimiz gibi yeniliklerden çok düzenlemeler ön planda tutuluyor. Sürüm notlarına göre gelen düzenlemeler ise şöyle:

  • Mesajlarda ayrıntılar görünümü kısmında, fotoğrafların ve bağlantıların görünmeme sorunu çözüldü
  • Mail’in yeni iletileri göstermesini engelleyen hatalar giderildi.
  • Uygulamaların arka planda indirme yapmasına engel olan hatalar gideriliyor.
  • Sistem aramasında yaşanan sorunlar giderildi.

iOS 13.2.3

Bunların dışında genel olarak bir pil düzenlemesinin yapıldığı ve performans konusunda da iyileştirmelerin sunulduğunu ekleyelim. iOS 13.2.3 sürümüyle beraber gelen yenilik bazında ise sadece menülerin biraz daha düzenlendiği görülüyor. Bunun dışında herhangi bir ek özellik söz konusu değil.

iOS 13.2.3 sürümünün performans konusunda nasıl bir fark yaratacağını zaman gösterecek. Muhtemelen üçüncü büyük güncelleme sürümü öncesinde bu seri için birkaç güncelleme daha gelecek gibi duruyor. Hataların tamamen çözülmesi için ise iOS 13.3 sürümünü bekleme gerekecek gibi duruyor. Üçüncü büyük yenilikte başka ne gibi bir artı sunulacağını da zaman gösterecek.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 ve iPhone 7 Pro'nun Tasarımı Sızdırıldı !

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?