iOS 13.1 Beta 3 Değişiklikleri Belli Oldu

0
755
iOS 13.1 Beta 3

iPhone 11, 11 Pro ve Max modellerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtımın sonrasında yeni akıllı telefonların içerisinde yer almasını beklediğimiz iOS 13 için de detaylar paylaşıldı. İlk olarak yeni seri akıllı telefonların güncellemeyi ne zaman alacağı açıklandı. Buna göre güncelleme 19 Eylül tarihinde yayınlanacak.

Destekli tüm cihazlar için 19 Eylül tarihinde yayınlanacak olan güncellemenin hemen sonrasında 30 Eylül tarihinde ise iOS 13.1 sürümü yayınlanacak. Son olarak iOS 13.1 Beta 3 güncellemeleri de yayınlandı. Yeni beta sürümü, hazırlıkların çok hızlı bir şekilde devam ettiğini de ortaya koymuş oldu. Yeni betanın yayınlanmasının ardından merakla beklenen değişiklikler de ortaya çıktı.

iOS 13.1 Beta 3 Değişimleri Neler?

Genel olarak performans konusunda bir iyileştirme yapıldığını belirterek başlayalım. Belli başlı hata düzenlemeleri yapılan yeni sürümün, ufak tefek yenilikler getirdiğini de söylemek gerekiyor.

İlk olarak ETA özelliğinin kullanılabilir olacağı açıklandı. Harita için ETA özelliğinin kullanıma girmesinin dışında 3D tıklama özelliği olarak belirtilen bir özelliğin de kullanıma alındığı görülüyor.

iOS 13.1 Beta

Bunun dışında bazı logoların değiştirildiğini de eklemek gerekiyor. Bu logo değişiklikleri içinde en çok dikkat çekeni ise Apple TV logosu oldu. Apple TV logosunun değiştirilmesinin dışında başka logolar için de yeni ikon çalışmalarının yapıldığını görmek mümkün oluyor. Yeni sürümün yayınlanmasının ardından tüm yeniliklerin neler olduğunu görmek mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  Yeni ÖTV zammı sonrası iPhone fiyatları ne olacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?